دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱ 9 رجب 1444 Monday, 30 January , 2023 ساعت ×
توزیع 1700 بسته معیشتی توسط سپاه در میاندوآب
15 اردیبهشت 1399 - 9:53
شناسه : 288193
13

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب از اجرای رزمایش کمک مومنانه و توزیع بیش ازیک هزار و 700 بسته معیشتی توسط سپاه و بسیج در این شهرستان خبر داد.

پ
پ

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در درگاه الهی، گفت: بعد از اینکه رهبر معظم انقلاب دستور رزمایش مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از کرونا را صادر کردند، سازمان بسیج مستضعفین رزمایش کمک مومنانه را آغاز کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر بر اثر شروع کرونا رزمایش کمک مومنانه در شهرستان میاندوآب نیز با تشکیل ستاد هماهنگی ساماندهی مشارکت‌های مردمی و خیرین و با حضور امام جمعه، فرماندار، کمیته امداد؛ بهزیستی و خیرین همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب

وی گفت: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه و حرکت خداپسندانه به تعداد یک هزار و ۷۰۰ هزار بسته، دو هزار بسته توسط فرمانداری، ۶۰۰ بسته از طریق خیرین و ۱۰۰ بسته توسط تشکل های مردم نهاد تهیه و توزیع می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه از ظرفیت حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج برای توزیع این بسته ها استفاده می شود، تصریح کرد: خانواده‌ها و اقشار آسیب‌پذیر از شیوع کرونا شناسایی شده و بسته های معیشتی در بین آنها توزیع می‌شود.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ اظهار کرد: به حول و قوه الهی تا پایان ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مومنانه با همراهی مسئولین دلسوز و خیرین بزرگوار ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع کرونا مردم شهرستان و خیرین در مقابله با ویروس مرحوم را پای کار بوده و تلاش کرده اند، افزود: با اجرای رزمایش کمک مومنانه، شاهد همدلی و مهربانی هرچه بیشتر مردم با نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر از ویروس منحوس کرونا خواهیم بود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.