استفاده از تمام توان بیمارستانی کشور برای درمان بیماران کرونایی/ مردم نگرانی تخت خالی نداشته باشند
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
شناسه : 291024
6
وزیر بهداشت:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ کس حق ندارد مردم را بخاطر نبود تخت بیمارستانی مایوس کند چراکه تمام ظرفیت ما در خدمت بیماران کرونایی است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، سعید نمکی صبح امروز در جلسه مدیران و معاونان دانشگاه آذربایجان غربی اظهار داشت:مردم در هر نقطه از کشور نباید به هیچ وجه نگران کمبود یا نبود تخت بیمارستانی باشند.

وی افزود: امروز نیاز اصلی جامعه ما امید است نه ناامید کردن مردم به خاطر موضوعاتی نظیر کمبود تخت بیمارستان. تمام ظرفیت بیمارستانی ما در خدمت بیماران کرونایی بوده و از این بابت نباید هیچ نگرانی در جامعه وجود داشته باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عنوان کرد: تمام توان کادر درمان در سراسر کشور معطوف به کرونا شده و هر خدمت و نیازی که برای این عزیزان احساس کنیم در اختیارشان قرار خواهیم داد. کمبودهای این قشر را قبول داریم ولی در راستای رفع این کمبودها و نیز خدمت رسانی به کادر درمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

وی بیان داشت: اگر روزی احساس شود که تخت بیمارستانی برای بیماران کرونایی نیاز است،  ظرفیت موجود در دیگر بخش‌ها را منتقل می‌کنیم تا هیچ بیماری احساس ناراحتی نداشته باشد.

نمکی گفت: به دنبال رفع کسری موجود در بیمارستان‌ها هستیم تا در ایامی که کادر درمان مشغول خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی هستند، با همکاری سازمان برنامه و بودجه نسبت به جبران کسری درآمدها نیز باشیم.

وی رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به کرونا را جزو وظایف اصلی و ذاتی وزارت بهداشت دانست و خاطرنشان کرد: این هدف اصلی ماست ولی در صورتی که بیماری به مرحله کرونا برسد دیگر در این مرحله وظیفه ما خدمت‌رسانی به بهترین شکل است.

*اروم نیوز

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.