امسال ۲۳ ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس است
۰۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹
شناسه : 306665
9
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، رمضان شریف امروز در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی که به مناسبت اعلام برنامه‌های روز قدس برگزار شد، اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط ویژه‌ای که در سرزمین‌های اشغالی وجود دارد و آمار بالایی از جوانان فلسطینی که با رژیم صهیونسیتی مقابله می‌کنند و همین‌طور شرایط خاصی که دنیای اسلام دارد و ان‌شاالله به سمتی می‌رود که فشار بیشتری بر صهیونیست‌ها وارد کند، تصمیم گرفتیم که روز جهانی قدس را از آرامگاه شهید سلیمانی که میداندار و پرچمدار قدس شریف بودند اعلام کنیم.

وی عنوان کرد: بنابر شرایط تقویمی روز قدس امسال را در ۲۳ ماه مبارک و مصادف با ۲۵ فروردین ماه در سراسر کشور، منطقه، دنیای اسلام و جهان برگزار می‌کنیم.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ویژگی مراسم روز قدس امسال پرداخت و با تاکید براینکه ما بیش از همیشه به قدس نزدیک‌تر شده‌ایم و آرمان قدس دست‌یافتنی‌تر شده است، گفت: همه کسانی که تحولات سیاسی سرزمین های اشغالی را دنبال می‌کنند به این موضوع اذعان دارند.

شریف اضافه کرد: از طرفی مبارزات میدانی فلسطینی‌ها شدت گرفته و از طرفی هم این رژیم غرق در مشکلات است، امروز همه ۲۷ هزار کیلومتر اشغالی فلسطین صحنه مبارزه و رویارویی مردم با رژیم صهیونسیتی است، اینها علاوه بر دعواها و درگیری‌های داخلی خودشان است که به دلیل زیاده‌خواهی نخست‌وزیرشان شدت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: به تاسی سلیمانی عزیز شاهد رشد مقاومت و عقب نشینی پی در پی صهیونیست‌ها هستیم تا روزی آرمان آزادی قدس شریف تحقق یابد.

پایان پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.