FATF مشکلات را حل نمی کند/ مردم نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شوند
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۸:۱۲
شناسه : 292369
11
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا جامعه و مجلس در مقابل خلاف مصالح نظام و کشور، موضع گیری کرده و اجازه نمی دهد تا برجام دیگری شکل بگیرد و مردم از یک سوراخ دو بار گزیده شوند.

پ
پ

مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در رابطه با اثر FATF در کشور و با بیان اینکه از هر طرحی که به نفع کشور باشد حمایت می کنیم، اظهار کرد: فکر نمی کنم که FATF بتواند پاسخگوی مشکلات باشد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع برجام، افزود: در دور نهم وقتی با برجام مخالفت می کردیم، امروز را پیش بینی می کردیم که برجام هیچ خواهد بود و اکنون می بینیم که با برجام سانتریفیوژها متوقف شد و عقب ماندیم و شهیدان فخری زاده ها از دست دادیم و چیزی عاید ما نشد.

وی با بیان اینکه در برجام نیز شاهد بدعهدی طرف مقابل بودیم، گفت: در این موضوع اگر فکر کنیم به آن چیزی که آمریکا و اروپا از ما می خواهند، مو به مو عمل کنیم گشایشی ایجاد می شود، قطعا و به طور یقین اینگونه نیست و این کار نمی تواند مسیرگشای ما باشد.

عیسی زاده تصریح کرد: دشمنان می خواهند قدم به قدم جلو آمده و خواسته های خود را مطرح کرده و ما را تسلیم و به اهداف خود دست یابند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید منتظر تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره موضوع FATF باشیم ، اظهار کرد: قطعا در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شخصیت های دلسوز و وفادار به نظام هستند و تصمیمی به ضرر نظام و انقلاب را نخواهند گرفت.

وی افزود: قطعا جامعه و مجلس در مقابل خلاف مصالح نظام و کشور، موضع گیری کرده و اجازه نمی دهد تا برجام دیگری شکل بگیرد و مردم از یک سوراخ دو بار گزیده شوند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.