۴ مسجد میاندوآب میزبان معتکفان می شود
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۸:۱۷
شناسه : 305059
5
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب: رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب از آماده سازی چهار مسجد برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان خبر داد.
پ
پ

حجت الاسلام محمد فیضی نهند در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف پس از ۲ سال وقفه به دلیل کرونا، اظهار کرد: یکی از دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی احیاء برنامه های معنوی دین مبین است که آئین اعتکاف از آن جمله است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب افزود: بر اساس پیش بینی های انجام گرفته، امسال مراسم معنوی اعتکاف در چهار مسجد در میاندوآب برگزار می شود.

وی  با بیان اینکه مراسم اعتکاف امسال با حضور برادران، خواهران و دانش آموزان دختر و پسر برگزار خواهد شد، گفت: مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) ویژه خواهران، مسجد حضرت ولیعصر(عج) ویژه دانش آموزان دختر، مسجد زرندی ویژه برادران و مسجد خاتم الانبیا(ص) نیز ویژه دانش آموزان پسر خواهد بود.

فیضی تصریح کرد: امسال ایام الله دهه مبارک فجر با ایام برگزاری آئین معنوی اعتکاف مقارن شده است که این تقارن را به فال نیک می گیریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب گفت: مبلغان عزیز در این ایام باید در راستای لبیک گویی به فرمان جهاد تبیین رهبر معظم انقلاب، به روشنگری پرداخته و بدین وسیله از مجاهدت های امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی حراست و پاسداری کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.