۳۰ پروژه عمرانی در شهر میاندوآب در دست اجرا است
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
شناسه : 313045
3
شهردار میاندوآب: شهردار میاندوآب گفت: هم اکنون شهرداری میاندوآب بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در دست اجرا دارد که در تلاش برای اتمام این پروژه‌ها است.
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، بابک محمدزاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات و فاز توسعه مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب، اظهار کرد: هم اکنون شهرداری میاندوآب بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در دست اجرا دارد.

بابک محمدزاده با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های در دست اجرا به کار گرفته‌ایم، افزود: باتوجه‌به روزهای پایانی فصل کار اجرای پروژه جدید میسر نیست.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی فضای سبز و محوطه پارکینگ نیز در دستور کار قرار می‌گیرد، گفت: علی‌رغم ترافیک کاری موجود، ساماندهی فضای سبز و پارکینگ فضای بیرونی مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب آذربایجان غربی را از ابتدای اسفند آغاز می‌کنیم.

مجتمع نمایشگاهی ظرفیت خوبی برای میاندوآب است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب نیز در این جلسه با اشاره به موقعیت و فرصت بی‌نظیر این شهرستان، اظهار کرد: استفاده از این ظرفیت می‌تواند منجر به توسعه و پیشرفت میاندوآب شود.

محمدرضا رضایی از مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی نیز به‌عنوان ظرفیتی قابل‌توجه نام برد و گفت: مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی ظرفیت خوبی برای توسعه و پیشرفت اقتصادی شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه از رفع مشکلات مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی غافل نیستیم، افزود: در چهارچوب ضوابط و تا جایی که قانون اجازه دهد پیگیر رفع مشکلات این مجتمع خواهیم بود تا علاوه بر اجرای فاز توسعه و تکمیل فضای سبز و پارکینگ، شاهد فعالیت بازارچه این مجتمع باشیم.

فاز توسعه مجتمع نمایشگاهی میاندوآب اجرا می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب استان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های این نمایشگاه، اظهار کرد: مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی میاندوآب، اولین سایت نمایشگاهی کشور در مقیاس شهرستان است.

ترکمان غلامی گفت: توانایی برگزاری سالانه شش نمایشگاه بین‌المللی و ۱۶ نمایشگاه داخلی را با ۱۸۰ غرفه استاندارد داریم.

وی افزود: مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی میاندوآب با کسب رتبه A پس از اصفهان و تبریز بیشترین نقش را در توسعه تجارت با کشورهای همسایه به‌ویژه شهرهای اقتصادی کشور عراق شامل کرکوک، دهوک، موصل و سلیمانیه دارد.

مدیرعامل نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب استان با بیان اینکه به دلیل کمبود فضای اسکان غرفه‌داران با مشکل مواجه می‌شویم، تصریح کرد: در این راستا فاز توسعه‌ای مجتمع نمایشگاهی با احداث سالن ۸۵۰ مترمربعی در محوطه مجتمع آغاز می‌شود.

غلامی تصریح کرد: برای اجرای این طرح نیازمند همکاری شهرداری در اخذ مجوزات لازم و ساماندهی محوطه پارکینگ و فضای سبز بیرون مجتمع هستیم.

پس از این جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب به همراه تعدادی از مسئولان از بخش‌های مختلف مجتمع نمایشگاه‌های دائمی و بین‌المللی جنوب استان بازدید کرد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.