۲۷ پروژه در راستای توسعه چهاربرج در حال اجرا است
۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
شناسه : 311011
4
فرماندار چهاربرج: فرماندار چهاربرج گفت: برای تحقق رشد و توسعه همه‌جانبه شاهد اجرای ۲۷ پروژه مهم در جای‌جای این شهرستان جدیدالتأسیس و روستاها هستیم.
پ
پ

قادر حبیبی در گفتگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اقدامات اجرا شده در شهرستان جدیدالتاسیس چهاربرج، اظهار کرد: رشد و توسعه همه جانبه در چهاربرج در اولویت دولت مردمی و انقلابی قرار داشته و در این راستا قدم برمی داریم.

فرماندار چهاربرج با بیان اینکه با اتحاد و همدلی و پشتیبانی مردم فهیم قطار رشد و توسعه شهرستان چهاربرج متوقف نخواهد شد، افزود: امروز برای تحقق رشد و توسعه همه‌جانبه شاهد اجرای ۲۷ پروژه مهم در جای‌جای این شهرستان جدیدالتأسیس و روستاها هستیم.

وی با اشاره به اخذ مجوز لوله‌گذاری آب کشاورزی از سه‌نقطه، گفت: جذب اعتبارات استانی پروژه که شهر چهاربرج و همه روستاهای شهرستان را پوشش می‌دهد، شروع شده و صرف خرید لوله می‌شود.

حبیبی تصریح کرد: با جذب اعتبارات ملی و تکمیل خرید لوله موردنیاز فاز اجرایی و عملیاتی پروژه عظیم لوله‌گذاری آب کشاورزی شهرستان چهاربرج به‌صورت هم‌زمان از سه‌نقطه آغاز می‌شود.

فرماندار چهاربرج با اشاره به حل مشکلات زیر بنایی و تأسیسات آب و برق شهرک صنعتی، تصریح کرد: همه قطعات شهرک صنعتی تفکیک و سنددار شده و زون‌های فلزی – مواد غذایی – کارگاهی و تولید لوازم‌خانگی در آن پیش‌بینی‌شده که طی ماه‌های آتی به سرمایه‌گذاران واگذار و برای نزدیک یک هزار نفر فرصت اشتغال ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.