236 بازرس و سربازرس بر اجرای انتخابات در میاندوآب نظارت می کنند
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
شناسه : 261557
6

مسئول بازرسی انتخابات شهرستان میاندوآب گفت: در انتخابات 29 اردیبهشت، 14 سربازرس و 222 بازرس بر روند اجرایی انتخابات در شعب اخذ رای نظارت می کنند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، احمد علی اسدپور در همایش توجیهی بازرسان انتخابات شهرستان میاندوآب که امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام اسلامی، اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم تا در انتخابات حضور پرشور و باشکوهی داشته باشیم.

مسئول بازرسی انتخابات شهرستان میاندوآب افزود: برگزاری انتخابات سالم و امانتداری از آراس مردم وظیفه ماست و لذا همه باید به نحو احسن به وظیفه خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه میزان رای مردم است، گفت: رای مردم حق الناس است و وظیفه ما پاسداری از رای مردم بوده و حق الناس را رعایت خواهیم کرد.

اسدپور هم چنین با تاکیدبر حضور پرشور و باشکوه مردم در این انتخابات، تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری انتخابات باشکوه و گسترده ای داشته باشیم و اعضای شعب اخذ رای نیز همکاری خوب و صمیمانه با یکدیگر داشته باشند.

هم چنین در حاشیه این همایش مسئول بازرسی انتخابات شهرستان میاندوآب از فعالیت14 سربازرس و 222 بازرس در انتخابات 29 اردیبهشت در شهرستان میاندوآب خبر داد.

آشنایی بازرسان با نحوه رای گیری الکترونیکی از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.