200 نفر از میاندوآب به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
شناسه : 317085
1
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، بیش از ۲۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور اعزام می‌شوند.
پ
پ

سرهنگ پاسدار محمد پیری در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، بیش از ۲۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور اعزام می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با اشاره به اینکه امسال به دلیل تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور زودتر شروع شده است، اظهار کرد: این تعداد زائر بر اساس زمان‌بندی انجام‌گرفته در قالب سه مرحله به مناطق عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور اعزام و از این مناطق بازدید می‌کنند.

وی گفت: زائران اعزامی از اقشار مختلف مردم بوده که در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی و بر اساس جدول زمان‌بندی به مشهد شهیدان و مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

پیری با اشاره به پیش‌بینی تمهیدات لازم برای اعزام کاروان‌های راهیان نور، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت و زمینه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نسل اول انقلاب به نسل‌های امروزی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: در مقابله به جنگ ترکیبی دشمن باید جهاد تبیین در دستور کار باشد و راهیان نور نیز فرصت مغتنمی برای جهاد تبیین است.

وی با بیان اینکه امروز دشمن صحنه نبرد را عوض کرده و از جنگ سخت به جنگ نرم و ترکیبی روی آورده است، تصریح کرد: امروز دشمن جنگ ترکیبی و نرم را در اولویت خود قرار داده و از این طریق می‌خواهد اذهان و افکار را مدیریت کرده و به اهداف خود دست یابد.

پیری با تأکید بر اینکه باید از دفاع مقدس درس و الگو بگیریم، تصریح کرد: دفاع مقدس به ما آموخت که چگونه بر سر آرمان‌ها بمانیم و امروز نیز همه وظیفه داریم با الگوگیری از دفاع مقدس بر سر آرمان‌های خود که حاصل خون بهترین جوانان این مرزوبوم است، پایدار ایستاده و از آنها پاسداری کنیم.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.