دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ 10 ذو القعدة 1444 Monday, 29 May , 2023 ساعت ×
۱۷ گزینه روی میز شورای شهر میاندوآب برای انتخاب شهردار
26 فروردین 1402 - 8:15
شناسه : 307247
2
انصراف 4 گزینه شهرداری میاندوآب/ از سوی اعضای شورای شهر 21 نفر به عنوان گزینه پیشنهادی مطرح شدند که چهار نفر از آنها پیش از ارائه برنامه انصراف خود را در فضای مجازی اعلام کرده اند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، از اوایل بهمن ماه سال گذشته که شهرداری میاندوآب پس از استعفای “بابک قدیمی” شهردار سابق میاندوآب، با سرپرستی”وحید اصغری پور” اداره می شود، نزدیک به سه ماه می گذرد و در این مدت انتقادات زیادی صحیح یا غلط از شورای شهر در مورد روند انتخاب شهردار جدید میاندوآب در فضای مجازی و حقیقی مطرح شده است.

پیش از سال جدید، اعضای شورای شهر از انتخاب شهردار جدید میاندوآب قبل از نوروز ۱۴۰۲ خبر می دادند اما این موضوع عملی نشد تا اینکه در نخستین جلسه شورای شهر در سال جدید، اسامی ۲۱ نفر به عنوان گزینه های پیشنهادی از سوی اعضای شورای شهر برای شهرداری میاندوآب مطرح شد.

اعضای شورای شهر از مهدی رضایی، ایرج دانی، محمدعلی شریفی، محمد جعفری، احمد رستمی، عارف مهاجر کرمانی، مرتضی نجفی، غلامرضا دلالیان، امیر کنعانی، حسن فتحعلی پور، وحید اصغری پور، نقی محمدی، احتشام حاجی پور، عبدالله عبداللهی، پیام خدایی، احمد مشمول ، هوشنگ اسمعیلی، شمس الدین نجفیان، علی مولایی، رضا تقی فام و عادل بخشی به عنوان گزینه های پیشنهادی نام بردند.

در بین ۲۱ گزینه پیشنهادی مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر، اسامی سه شهردار سابق و برخی اعضای سابق شورای شهر و تعدادی از کارکنان شهرداری دیده می شود و علاوه بر آن یک نفر نیز شخصا در فضای مجازی آمادگی خود را برای ارائه برنامه به شورای شهر برای شهرداری میاندوآب اعلام کرده که گزینه بودن وی به صورت رسمی از سوی شورای شهر اعلام نشده است.

بر اساس آنچه در جلسه شورای شهر مطرح شد، گزینه های پیشنهادی باید برنامه خود برای مدیریت شهری را تا آخر وقت اداری روز پنج شنبه این هفته به شورای شهر تحویل می دادند تا در جلسه فوق العالده این هفته مورد بررسی قرار گیرد تا در جلسه بعدی شهردار جدید میاندوآب انتخاب شود.

اما پیش از این ارائه برنامه و جلسه بررسی برنامه ها “احمد رستمی”، “احمد مشمول”، “امیر کنعانی” و “پیام خدایی” انصراف خود را از گزینه های شهرداری اعلام کردند تا تعداد گزینه های شهرداری میاندوآب به ۱۷ نفر برسد که البته احتمال اینکه این تعداد باز هم افزایش یابد وجود دارد.

بهرحال باید منتظر ماند و دید که سرنوشت شهرداری میاندوآب چه می شود و شورای شهر از میان گزینه های روی میز خود چه کسی را به عنوان شهردار جدید میاندوآب انتخاب می کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.