۱۳ آبان نماد خروش مردم علیه استکبار جهانی است
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۸:۰۰
شناسه : 312725
1
معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش میاندوآب: معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش میاندوآب گفت: ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی و خروش مردم علیه استکبار جهانی است.
پ
پ

رستم وکیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر با اشاره به فرارسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان، اظهار کرد: ۱۳ آبان نماد خروش مردم علیه استکبار جهانی بوده و قطعاً امسال نیز فرهنگیان و دانش‌آموزان میاندوآب در این نمایش استکبارستیزی حضور پررنگی خواهند داشت.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش میاندوآب با بیان اینکه استکبارستیزی از شاخصه‌های اصلی دانش‌آموزان و فرهنگیان است، افزود: در ۱۳ آبان امسال تمام دانش‌آموزان و فرهنگیان میاندوآب، ضمن استکبارستیزی؛ حمایت خود را از انقلاب و مردم مظلوم غزه اعلام می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان سالروز سه واقعه مهم تاریخی است، گفت: کشتار دانش‌آموزان در تهران به دست مزدوران پهلوی، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه پس از مخالفت با لایحه کاپیتولاسیون و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام سه واقعه تاریخی مهم در روز ۱۳ آبان هستند.

وکیلی با بیان اینکه در ۱۳ آبان ۵۸ دانش‌آموزان و دانشجویان پیرو خط امام، لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند، افزود: این واقعه از چنان اهمیتی برخوردار بود که حضرت امام خمینی (ره) آن را به‌عنوان انقلاب دوم نامیدند.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش میاندوآب با اشاره به اینکه تاریخ آمریکا، پر از جنایت و خونریزی است، تصریح کرد: آمریکا مدعی حقوق بشر در دنیا است؛ اما در واقعت حقوق بشر ابزاری برای تأمین منافع آمریکا است.

وی گفت: امروز شاهد هستیم که رژیم صهیونیستی به پشتیبانی آمریکا، دست به بدترین و وحشی‌ترین جنایت‌ها می‌زند و این برای مدعیان حقوق بشر مایه ننگ و تأسف است.

وکیلی با بیان اینکه چنین جنایاتی در هیچ کجا دیده نمی‌شود، اظهار کرد: این جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی نشانه زوال و سقوط آنها است و قطعاً همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند، اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

 انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.