۱۳ آبان روز تبلور بصیرت جوانان ایران اسلامی است
۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
شناسه : 312723
6
امام‌جمعه چهاربرج: امام‌جمعه چهاربرج گفت: روز ۱۳ آبان روز تبلور بصیرت و اراده و همت جوانان ایران اسلامی است.
پ
پ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر با اشاره به فرارسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی، اظهار کرد: آمریکا، شیطان بزرگ و نماد استکبار جهانی است.

امام‌جمعه چهاربرج افزود: دانشجویان و دانش‌آموزان با بصیرت در ۱۳ آبان اراده کردند تا به شرارت‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آمریکا در داخل ایران پایان دهند و لذا همت کرده و جسورانه و شجاعانه اقدام به تسخیر آن لانه جاسوسی کردند.

امام‌جمعه چهاربرج با بیان اینکه ۱۳ آبان سالروز سه حادثه مهم تاریخی در حماسه استکبارستیزی ملت با بصیرت ایران اسلامی است، افزود: کشتار دسته‌جمعی دانش‌آموزان در تهران به دست مزدوران پهلوی، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام سه واقعه تاریخی مهم در روز ۱۳ آبان هستند.

وی تصریح کرد: مدارس و دانشگاه‌ها و حوزه‌ها به‌عنوان موتور محرکه جامعه اسلامی هستند و این موضوع همواره باید موردتوجه باشد.

جلالی با اشاره به اینکه چشم امید مستضعفان جهان به این کشور هست، تصریح کرد: امروز هم‌چشم امیدها برای آبادانی کشور به جوان‌هاست تا همت نموده و جمهوری اسلامی ایران، این کشور امام‌زمان (عج) را به اوج برسانند.

جلالی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان نقطه عطف استکبارستیزی جبهه مستضعفین است، تصریح کرد: باید روحیه استکبارستیزی را به نسل حاضر و آینده نیز انتقال داده و آن را به دنیا نیز صادر کنیم که همانا از اهداف انقلاب است.

امام‌جمعه چهاربرج با اشاره به حوادث اخیر در سرزمین‌های اشغالی و با بیان اینکه ظلم هیچ‌وقت پایدار نخواهد بود، گفت: طبق وعده قرآنی، ظالمان و مستکبران از بین خواهند رفت و دنیا از آن مستضعفان و صالحان است.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.