۱۳ آبان تجلی شعار «هیهات من الذله» است
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۸:۱۹
شناسه : 312774
4
مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) میاندوآب: مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) میاندوآب گفت: ۱۳ آبان روز تجسم شرارت آمریکا علیه مردم شریف ایران اسلامی و روز تجلی شعار «هیهات من الذله» است.
پ
پ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین فیروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر با اشاره به فرارسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی، اظهار کرد: روز ۱۳ آبان روز تجسم شرارت آمریکا علیه مردم شریف ایران اسلامی و روز تبیین جنایت‌های آمریکا به جهانیان است.

مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) میاندوآب با بیان اینکه ۱۳ آبان تجلی شعار «هیهات من الذله» است، افزود: مبنای ۱۳ آبان مبارزه با ظلم و استکبارستیزی است که این موضوع نیز از تعالیم دینی و قرآن است.

وی با تأکید بر اینکه امروز نیز راه ما مبارزه با استکبار جهانی و ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویی‌های آنان است، گفت: همچنان فریاد «مرگ بر آمریکا» به‌عنوان یک عقیده و اعتقاد در کشور ما جریان دارد.

فیروزی با اشاره به اینکه باید روحیه استکبارستیزی را به نسل امروزی انتقال دهیم، تصریح کرد: باید جنایت‌های آمریکای خونخوار تبیین شده و روحیه استکبارستیزی، جهان‌شمول شود.

مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) میاندوآب با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های انسان ولایت‌مدار نیز ایستادگی در برابر استکبار است، اظهار کرد: استکبارستیزی مکمل ولایت‌مداری است و در واقع ولایت‌مداری بدون استکبارستیزی معنا ندارد.

وی هم چنین با دعوت از اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار میاندوآب به حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، گفت: امسال پرشورتر از همیشه به صحنه آمده و در روزهایی که رژیم صهیونیستی به پشتیبانی آمریکای جنایت‌کار دست به نسل‌کشی و جنایت در سرزمین‌های اشغالی می‌زند، فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر می‌دهیم.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.