12 هزار ناظر بر انتخابات در آذربایجان غربی نظارت دارند
۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
شناسه : 316700
3
رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی: رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی گفت: ۱۲ هزار ناظر فعال، آموزش‌دیده، پای‌کار و آماده در ۱۱ اسفند در کنار صندوق‌های رأی از آرای مردم صیانت و امانت‌داری می‌کنند.
پ
پ

حجت‌الاسلام سید ابوالقاسم موسوی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر» با بیان اینکه تمامی تمهیدات لازم در مورد انتخابات در حیطه وظایف هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات اندیشیده شده است، اظهار کرد: هیئت نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی دارای ۱۲ هزار ناظر فعال، آموزش‌دیده، پای‌کار و آماده است که در ۱۱ اسفند در کنار صندوق‌های رأی از آرای مردم صیانت و امانت‌دار می‌کنند.

رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی افزود: با قاطعیت تمام اعلام می‌کنیم که ناظرین هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی در شهرستان‌های استان، امانت‌دار رأی مردم بوده و از آرای کاندیدا امانت‌داری خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در کنار ناظرین فعال، ناظرین ذخیره نیز در هیئت‌های شهرستانی پیش‌بینی‌شده است، گفت: ناظرین ذخیره نیز در صورت نیاز به‌کارگیری می‌شوند.

موسوی تصریح کرد: در کنار ۱۲ هزار ناظر فعال در استان که در روز انتخابات فعالیت خواهند کرد؛ بازرسین ویژه‌ای نیز از طرف استان به شهرستان‌ها اعزام می‌شوند تا نظارت دقیق به روند انتخابات و رأی‌گیری داشته باشند.

رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تمام ناظرین دوره‌های آموزشی را گذرانده‌اند، اظهار کرد: در طول سال و نیز در ایام خاص مانند انتخابات، آموزش‌های حضوری و مجازی از سوی دفتر هیئت نظارت و رئیس هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان غربی برای ناظرین برگزار می‌شود.

وی هم چنین با تأکید بر حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند، افزود: ان‌شاءالله مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه‌ای دیگر آفریده و دشمنان را بابصیرت و هوشیاری خود؛ مأیوس خواهند کرد.

در این زمینه رضا ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از تعیین ۲ هزار و ۳۰۲ شعبه اخذ رأی در حوزه‌های انتخابیه در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: ۲۳ هزار نفر عوامل اجرایی و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر هیئت بازرسی در انتخابات در سطح استان ایفای نقش خواهند کرد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.