100 درصد جایگاه‌های سوخت در جنوب آذربایجان غربی فعال شد
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۴۲
شناسه : 314402
6
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: ۱۰۰ درصد جایگاه‌های سوخت در این منطقه در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند.
پ
پ

سید جواد فیض حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: ۷۴ باب جایگاه عرضه سوخت در جنوب آذربایجان غربی وجود دارد که هم‌اکنون ۱۰۰ درصد این جایگاه‌های عرضه سوخت در این منطقه فعال شده و به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب افزود: هم چنین در حدود ۴۵ درصد جایگاه‌های سوخت منطقه میاندوآب و جنوب آذربایجان غربی سامانه کارت سوخت فعال شده است.

وی با اشاره به اینکه به دنبال بروز مشکل در سامانه، از لحظات اولیه تلاش برای فعال‌سازی جایگاه‌ها انجام گرفت، افزود: هم اکنون تمامی جایگاه‌های منطقه جنوب آذربایجان غربی در مدار خدمات‌رسانی قرار گرفته و به‌تدریج سوخت‌گیری با کارت نیز فعال می‌شود.

وی با بیان اینکه سهمیه کارت سوخت همشهریان عزیز محفوظ است، گفت: مردم عزیز ضمن صبوری تا بازگشت سامانه به مدار، همراهی لازم را داشته باشند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب یکی از مناطق ۳۷ گانه نفتی کشور بوده و شهرهای جنوب آذربایجان غربی شامل میاندوآب، بوکان، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، شاهین‌دژ و تکاب و تازه‌تأسیس چهاربرج، باروق و میرآباد را تحت پوشش دارد.

از صبح دیروز هم‌زمان با بروز اختلال در سیستم سوخت‌رسانی جایگاه‌های بنزین به دلیل حمله سایبری، فرایند خدمت‌رسانی به مردم ساعاتی کوتاه دچار اختلال شد؛ اما بلافاصله با تلاش متخصصان، سامانه سوخت‌رسانی آفلاین جایگاه‌های سوخت کشور فعال شد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.