10 واحد مسکونی تحویل مددجویان میاندوآبی شد
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
شناسه : 315860
4
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: هم‌زمان با دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۰ مسکن مددجویی تحویل مددجویان تحت پوشش این نهاد شد.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، با تبریک دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۰ مسکن مددجویی تحویل مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان میاندوآب شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: هر کدام از این واحدها دارای ۶۰ مترمربع زیربنا بوده و برای احداث هر واحد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به‌صورت بلاعوض و ۲ میلیارد ریال نیز تسهیلات بانکی اعطا شده است.

وی با بیان اینکه این مساکن مددجویی در راستای محرومیت‌زدایی و در مناطق روستایی و شهری میاندوآب احداث و تحویل مددجویان شدند، گفت: مراسم تحویل این واحدهای مسکن مددجویی هم‌زمان با دهه فجر به‌صورت نمادین در روستای گاومیش گلی از توابع بخش مرکزی میاندوآب و با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.

چوپان نژاد تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۴ باب مسکن مددجویی احداث و در مناسبت‌های مختلف به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در میاندوآب، چهاربرج و باروق تحویل داده شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با بیان اینکه احداث مسکن مددجویی یکی از اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) برای مددجویان و نیازمندان تحت پوشش است، اظهار کرد: از تمام عزیزان و نهادهایی که در کنار کمیته امداد امام خمینی (ره) برای احداث مسکن مددجویی تلاش می‌کنند، نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

وی گفت: در کنار احداث مساکن مددجویی، کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب خدمات و اقداماتی مانند تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی مساکن مددجویان تحت حمایت را نیز در دستور کار دارد.

چوپان نژاد تصریح کرد: خیران نیکوکار میاندوآبی نیز همواره یارویاور نیازمندان بوده و در راستای رفع نیازهای محرومان، اقدامات و گام‌های خداپسندانه‌ای در این شهرستان به مناسبت‌های مختلف در طول سال بر می‌دارند و از همه آنها کمال تقدیر و تشکر را داریم.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.