۲۹ سری جهیزیه به نوعروسان در میاندوآب اهدا شد
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷
شناسه : 318428
3
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: در آستانه عید سعید فطر، ۲۹ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اهدا شد.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: در راستای کمک به امر ازدواج جوانان و جوانی جمعیت و در آستانه عید سعید فطر، ۲۹ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اهدا شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: این جهیزیه‌های اهدایی متشکل از پنج قلم کالا شامل تلویزیون، یخچال، جاروبرقی، اجاق‌گاز و لباسشویی بودند که برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تدارک و به آنها اهدا شد.

وی با بیان اینکه ارزش هر کدام از این جهیزیه‌ها ۶۰۰ میلیون ریال است، افزود: در مجموع برای تهیه این جهیزیه‌ها ۱۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است.

چوپان نژاد هم چنین با اشاره به تهیه و تدارک بسته‌های معیشتی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناسبت ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: در این راستا بیش از یک هزار سبد کالایی شامل اقلام و مایحتاج موردنیاز برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تدارک و به آنها اهدا شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: در مناسبت‌های خاص نیز اقلام و بسته‌هایی برای مددجویان تحت پوشش تدارک‌دیده‌شده و بین خانواده‌های مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب توزیع می‌شود.

وی با تقدیر و تشکر از ستاد خیرین و کمک‌های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآب همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته‌اند و امیدواریم همیشه یارویاور ما باشند.

نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با پیروزی انقلاب اسلامی تأسیس و دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه را در بخش‌هایی عهده‌دار شدند و در این میان به‌تنهایی و یا با همکاری سایر نهادها از جمله سپاه، بسیج، خیرین و مردم به یاری محرومان جامعه می‌شتابند که از آن جمله می‌توان به اهدای جهیزیه، ساخت مسکن و تهیه اقلام موردنیاز اشاره کرد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.