کشف ۱۸دستگاه ماینر و کارت گرافیکی غیرمجاز در میاندوآب
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۱۵
شناسه : 296027
8
فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد: فرمانده انتظامی شهرستان میاندوآب از کشف 18دستگاه کارت گرافیک به ارزش چهار میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
پ
پ

سرهنگ فخرالدین رستم پور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد :ماموران ایست و بارزسی شهید محمد نژاد میاندوآب در حین کنترل خودروهای عبوری محور”میاندوآب-تبریز” حین کنترل خودورهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مسافربری به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: پس از توقف خودرو و بارزسی از آن تعداد ۶دستگاه کارت گرافیک ماینر کشف وضبط شد.

وی گفت: همچنین در پی دریافت خبری مبنی براستفاده غیرمجاز از برق و نگهداری دستگاه تولید ارز دیجیتال در یکی از روستاهای شهرستان، ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی در محل حاضر و در ادامه موفق به کشف و ضبط ۱۲دستگاه کارت گرافیک ماینر شدند.

رستم پور با بیان اینکه ارزش ریالی اقلام مکشوفه چهارمیلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در رابطه با این عملیات ها یک دستگاه اتوبوس مسافربری توقیف و دو نفر متهم دستگیر وپس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیرمراحل قانونی تحویل مقام محترم قضایی شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: استفاده از دستگاههای استخراج ارز دیجیتال ،نیازبه مصرف برق زیادی داشته بنابراین افراد سودجو که با استفاده از انشعاب غیرمجاز برق، اقدام به فعالیت غیرقانونی کنند ب ابرخورد قاطع و قانوپی پلیس روبرو خواهند شد.

وی تصریح کرد: مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ سراسرکشور نامی آشنا برای همه اقشار جامعه برای دریافت نیازهای پلیسی و همکاری اطلاعاتی شهروندان ،بصورت شبانه روز آماده به خدمت می باشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.