شنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۱ 6 ربيع أول 1444 Saturday, 1 October , 2022 ساعت ×
کشف یک میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در میاندوآب
19 آگوست 2017 - 15:25
شناسه : 264444
4

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب در چند روز گذشته، محموله های قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کنترل محورهای مواصلاتی و در چهار عملیات مختلف موفق شدند تا محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: محموله های کشف شده در این عملیات ها شامل مقادیری لوازم خانگی، البسه و پوشاک، سیگار خارجی، پنج هزار لیتر مواد سوختی، بیش از یک تن گردو، مقادیری مواد مخدر و قرص غیرمجاز بود که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه 11 نفر نیز دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه 10 دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد تصریح کرد:  مجموع ارزش ریالی این محموله ها یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.