پیش بینی ۳ مکان برای اسکان نوروزی فرهنگیان در میاندوآب
03 فروردین 1402 - 11:30
شناسه : 306555
4
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب گفت: در راستای برگزاری جلسه ستاد اسکان مسافران نوروزی، سه مکان برای اسکان مسافران توسط آموزش و پرورش میاندوآب پیش بینی شده است.
پ
پ

رستم وکیلی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ستاد اسکان نوروزی در آموزش و پرورش میاندوآب از ۲۷ اسفند با دریافت شیوه نامه ها کار خود را شروع کرد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب افزود: در این راستا خانه معلم با ظرفیت بیش از ۲۰ نفر به عنوان مرکز اصلی پذیرش و اسکان فرهنگیان انتخاب و اقدامات لازم انجام گرفت.

وی با اشاره به پیش بینی دو مدرسه با تمامی امکانات برای اسکان مسافران نوروزی، گفت: مدرسه شهید رحیم زاده در خیابان پاسداران با بیش از ۱۰۰ نفر ظرفیت پذیرش به عنوان پایگاه اسکان در نظر گرفته شده است.

وکیلی تصریح کرد: مدرسه نمونه دولتی نماز نیز در خیابان کاشانی به عنوان پایگاه اسکان ذخیره انتخاب شده تا در صورت افزایش مسافران نورزی، مورد استفاده قرار گیرد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب با بیان اینکه این مدارس به دلیل مرکزیت و دسترسی به مراکز عمومی برای پذیرش مسافران انتخاب شده است، افزود: این مراکز به صورت شبانه روزی به مسافران و فرهنگیان خدمات ارائه می کنند و تمامی امکانات رفاهی و خدماتی برای مسافرین در آنها تعبیه شده است.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.