پسر 12ساله قربانی حادثه رانندگی در میاندوآب
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰
شناسه : 316096
6
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب خبر داد: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: برخورد خودرو وانت نیسان با دامپر در محور روستایی گوگ تپه منجر به فوت یک پسر ۱۲ساله و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.
پ
پ

سامان محمدی در گفتگو با خبرنگار گروه حوادث پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: امشب به دنبال اعلام حادثه رانندگی، سریعاً اکیپی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب به‌منظور عملیات امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: در این حادثه که در محور روستایی میاندوآب – گوگ تپه روی داده بود، برخورد خودرو وانت نیسان با دامپر باری منجر به بروز حادثه شده بود.

وی گفت: این حادثه رانندگی، منجر به فوت یک پسر ۱۲ساله و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.

محمدی با اشاره به همکاری مردم و آتش‌نشانان در عملیات امداد و نجات در این حادثه، تصریح کرد: مصدومان حادثه توسط فوریت‌های پزشکی حاضر در محل حادثه سریعاً به بیمارستان انتقال یافتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه از رانندگان درخواست داریم در زمان رانندگی در شب از روشن بودن چراغ‌خطر وسایط نقلیه خود مطمئن شوند، اظهار کرد: باتوجه‌به افزایش تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان میاندوآب توجه به علائم راهنمایی‌ورانندگی و احتیاط لازم در رانندگی از سوی رانندگان و موتورسواران امری ضروری است.

میاندوآب در کریدور ارتباطی شمال غرب کشور واقع شده و محورهای مواصلاتی این شهرستان یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز است که متأسفانه سالانه چندین نفر براثر تصادف جان را از دست می‌دهند.

از سوی دیگر کارشناسان پلیس‌راه به رانندگان توصیه می‌کنند با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کرده و به قوانین راهنمایی‌ورانندگی توجه داشته باشند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم.

به توصیه پلیس‌راه رانندگان در شرایط بارانی همواره باید سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کرده و از حرکت با باک خالی جدا خودداری کرده و همچنین لازم است که دقت بیشتری در حین رانندگی داشته باشند.

بارش باران احتمال برخورد و تصادفات خودروها را به علت لغزنده بودن سطح راه و معابر چندین برابر می‌کند و لذا باتوجه‌به لغزنده بودن معابر رانندگان باید فاصله طولی بیشتری را با خودروی مقابل رعایت کنند تا امکان تصادف را به حداقل ممکن برسانند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.