ولایتمداری از ویژگی های برجسته حاج قاسم است
15 دی 1400 - 16:39
شناسه : 298107
6
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب: مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت:  ارتباط با خدا و ولایتمداری از ویژگی های برجسته حاج قاسم سلیمانی بود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین عسگر امامی در نشست بصیرتی تبیین مکتب حاج قاسم سلیمانی، بسیج دانشجویی و اساتید در دانشکده سما میاندوآب با تبیین ابعاد شخصیتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: یکی از مهم ترین شاخصه های حاج قاسم سلیمانی، سردار دلها، ولایتمداری ایشان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه شهیدسلیمانی به آیات الهی ایمان و باور داشته و به آن عمل می کردند، افزود: ارتباط با خدا و ولایتمداری از ویژگی های برجسته حاج قاسم سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه باید حاج قاسم سلیمانی را الگوی خویش قرار دهیم، گفت: تمام سیاستمداران نیز باید سیاست ورزی حاج قاسم سلیمانی را الگوی خویش قرار داده و همه باید در تمام ابعاد زندگی خویش مانند حاج قاسم سلیمانی برخورد کنیم.

امامی با اشاره به اینکه اسلام و انقلاب از دغدغه های حاج قاسم سلیمانی بود، تصریح کرد: در تفکر حاج قاسم سلیمانی،”سیاست ما عین دیانت ماست” را می توان مشاهده کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب شجاع، مدیر، مدبر بودن را از دیگر ویژگی های برجسته شهید سلیمانی برشمرد و گفت: حاج قاسم سلیمانی هم سیاستمدار بودند و هم مرد میدان  و در واقع سیاستمدار عرصه میدان بودند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.