واژگونی سمند ۲ مصدوم برجای گذاشت
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
شناسه : 316352
6
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: واژگونی خودروی سمند در اتوبان ولایت این شهرستان منجر به مصدومیت دو نفر شد.
پ
پ

سامان محمدی در گفتگو با خبرنگار گروه حوادث پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: امشب به دنبال اعلام حادثه رانندگی، سریعاً اکیپی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب به‌منظور عملیات امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: در این حادثه که اتوبان ولایت روی داده بود، خودروی سمند دچار حادثه و واژگون شده بود.

وی گفت: این حادثه رانندگی، منجر به مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان خودروی سمند شده بود.

محمدی با اشاره به همکاری آتش‌نشانان و نیروهای اورژانس در عملیات امداد و نجات در این حادثه، تصریح کرد: مصدومان حادثه توسط فوریت‌های پزشکی حاضر در محل حادثه سریعاً به بیمارستان انتقال یافتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب اظهار کرد: هم چنین دقایقی بعدازاین حادثه در همین محور برخورد خودرو باری و سمند سبب بروز حادثه شده بود که اقدامات لازم نیز در این مورد انجام شد.

وی با بیان اینکه از رانندگان درخواست داریم در زمان رانندگی در شب از روشن بودن چراغ‌خطر وسایط نقلیه خود مطمئن شوند، تصریح کرد: باتوجه‌به افزایش تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان میاندوآب توجه به علائم راهنمایی‌ورانندگی و احتیاط لازم در رانندگی از سوی رانندگان و موتورسواران امری ضروری است.

میاندوآب در کریدور ارتباطی شمال غرب کشور واقع شده و محورهای مواصلاتی این شهرستان یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز است که متأسفانه سالانه چندین نفر براثر تصادف جان را از دست می‌دهند.

از سوی دیگر کارشناسان پلیس‌راه به رانندگان توصیه می‌کنند با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کرده و به قوانین راهنمایی‌ورانندگی توجه داشته باشند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم.

به توصیه پلیس‌راه رانندگان در شرایط بارانی همواره باید سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کرده و از حرکت با باک خالی جدا خودداری کرده و همچنین لازم است که دقت بیشتری در حین رانندگی داشته باشند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.