نهضت آسفالت بدون وقفه ادامه دارد
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۰۱
شناسه : 321564
5
شهردار میاندوآب: شهردار میاندوآب گفت: اجرای طرح نهضت آسفالت معابر میاندوآب باقدرت و بدون وقفه ادامه دارد.
پ
پ

بابک محمدزاده در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، با اشاره به اینکه عملیات آسفالت‌ریزی در معابر شهری میاندوآب همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: کار آسفالت‌ریزی خیابان ساحل نیز در ادامه عملیات آسفالت‌ریزی معابر شهری به پایان رسید.

شهردار میاندوآب افزود: بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی‌های انجام‌گرفته؛ خیابان ساحل به مساحت ۹ هزار مترمربع توسط شهرداری میاندوآب آسفالت‌ریزی شد.

وی با بیان اینکه همچنان عملیات آسفالت‌ریزی بر اساس برنامه زمان‌بندی در نقاط مختلف شهر ادامه دارد، گفت: شهرداری میاندوآب بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته و در راستای عمران و آبادانی شهر و رفاه شهروندان، عملیات آسفالت‌ریزی در خیابان‌ها را باقدرت در دستور کار قرار داده است.

محمدزاده با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری در سال‌های گذشته، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مطالبات شهروندان از ابتدای فعالیت شورای دور ششم شهر و شهرداری، آسفالت معابر شهری بوده که مجموعه شورای شهر و شهرداری نیز این مطالبه درست و بجای شهروندان را در دستور کار قرار داد تا شاهد بهبود وضعیت آسفالت معابر شهری باشیم.

شهردار میاندوآب اظهار کرد: روند روبه‌رشد شهری در زمینه عمران و آبادانی شهر که از مهرماه سال گذشته شروع شده با حمایت و همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر میاندوآب ادامه داشته و تمام همت و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر میاندوآب؛ خدمت به مردم و جلب رضایت آنان است و در این راستا نیز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی هم چنین از نصب المان‌های نوری بر روی پل لیلان چایی نیز خبر داد و گفت: در راستای بهبود وضعیت سیما و منظر شهری نیز المان‌های نوری بر روی پل لیلان چایی نصب شده است.

محمدزاده تصریح کرد: امیدواریم با مجموعه اقداماتی که در دست اجرا داریم؛ شاهد میاندوآب زیبا و در شأن مردم این شهر باشیم.

میاندوآب محل اتصال سه استان در شمال غرب کشور بوده و روزانه هزاران مسافر از این شهر گذر می‌کنند؛ ولی متأسفانه چاله و چوله‌ها و وضعیت نامناسب آسفالت شهری، سبب نقش‌بستن چهره نامناسب از میاندوآب در ذهن مسافران می‌شود که بعد از معرفی شهردار جدید میاندوآب و اقدامات عمرانی انجام‌گرفته، چراغ امید در دل مردم این شهر روشن گشته و مردم میاندوآب امیدوارند این اقدامات ادامه‌دار بوده و در سایر بخش‌ها نیز شاهد اقدامات جهادی باشیم تا مسافران از این شهر خاطره خود داشته باشند و میاندوآب به‌عنوان شهری زیبا یاد کنند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.