نجات خانواده ۴ نفره از برف و کولاک در جاده سرچم
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۸:۵۵
شناسه : 315158
1
بخشدار نختالو باروق خبر داد: بخشدار نختالو باروق از نجات جان یک خانواده چهارنفره گرفتار در برف و کولاک در جاده سرچم خبر داد.
پ
پ

مرتضی علیزاده در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: با حضور عوامل بخشداری نختالو و با همکاری راهداری و هلال‌احمر یک خانواده چهارنفره گرفتار در برف و کولاک نجات یافتند.

بخشدار نختالو باروق افزود: در این عملیات امداد و نجات بامدادی که پنج ساعت به طول انجامید، خانواده گرفتار در برف و کولاک شدید نجات یافتند.

وی گفت: این خانواده با خودروی شخصی قصد عزیمت به تهران از سمت جاده سرچم را داشتند که در کیلومتر ۵۵ جاده سرچم گرفتار برف و کولاک شدید شده بودند؛ ولی با تلاش عوامل راهداری و امدادگران هلال‌احمر نجات پیدا کردند.

علیزاده تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰ خودرو گرفتار در محاصره برف با هماهنگی بخشداری نختالو توسط عوامل راهداری نجات پیدا کردند.

بخشدار نختالو ضمن قدردانی از عوامل راهداری و هلال‌احمر، اظهار کرد: باتوجه‌به هشدارهای هواشناسی و بارش برف‌وباران از شهروندان خواهشمندیم از تردد غیرضروری در راه‌ها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه جاده سرچم برای سفر به شهرستان‌های هم‌جوار و تهران توصیه نمی‌شود، گفت: از رانندگان و همشهریان عزیز در خواست داریم تا از تردد در مسیر میاندوآب و باروق به سرچم تا زمان بهبود شرایط جوی و بازگشایی آن خودداری کنند.

هم چنین رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای میاندوآب نیز در گفتگو با خبرنگار ما در این زمینه با بیان اینکه به دنبال بارش برف‌وباران در آذربایجان غربی تیم‌های راهداری اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این شهرستان در آماده‌باش هستند، گفت: این تیم‌ها در میاندوآب، باروق و چهاربرج و محورهای مواصلاتی در آماده‌باش بوده تا در صورت نیاز سریعاً اقدام لازم را انجام دهند.

علی سولدوزیان افزود: باتوجه‌به وضعیت جغرافیایی منطقه و احتمال برف و کولاک در منطقه و مسدودشدن محورهای مواصلاتی، ماشین‌آلات راهداری در منطقه در آماده‌باش کامل هستند تا در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات‌رسانی لازم به مردم انجام شود.

وی گفت: باتوجه‌به هشدارهای هواشناسی و احتمال بارش برف از شهروندان خواهشمندیم از تردد غیرضروری در راه‌ها خودداری کنند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.