میزان سطح کشت غلات در چهاربرج ۱٠ برابر افزایش یافت
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸
شناسه : 309935
7
فرماندار چهاربرج: فرماندار چهاربرج گفت: این منطقه از قدیم به انبار غله معروف بوده و خوشبختانه میزان سطح زیر کشت گندم و جو در چهاربرج به ۱٠ برابر افزایش‌یافته است.
پ
پ

قادر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در این منطقه، اظهار کرد: این منطقه از ظرفیت بالایی در بخش کشاورزی برخوردار است.

فرماندار چهاربرج به برداشت گندم از اراضی کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این منطقه از قدیم به انبار غله معروف بوده و خوشبختانه میزان سطح کشت گندم و جو در چهاربرج به ۱٠ برابر افزایش‌یافته است.

وی افزود: ظرفیت ذخیره گندم این واحد برابر ۲۵ هزار تن است و در حال حاضر مقدار هفت هزار و ۲۵۰ تن گندم کشاورزان چهاربرج در این واحد انبار شده است.

حبیبی به جزئیات بازدید از سیلوی گندم در چهاربرج نیز اشاره و تصریح کرد: امروز به همراه امام‌جمعه، بخشدار مرکزی، رؤسای ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، برق، آب و فاضلاب و نماینده اداره کار در راستای رفع موانع کسب‌وکار، سرمایه‌گذاری و رشد تولید از سیلوی گندم چهاربرج بازدید میدانی داشتیم.

فرماندار چهاربرج اظهار کرد: طی این بازدید از ادارات جهاد کشاورزی و امور آب درخواست انعقاد تفاهم‌نامه‌ای دررابطه‌با پیش‌بینی میزان تولید غلات و آب موردنیاز آن داشتیم تا کشاورزان دغدغه آب موردنیاز محصولاتشان را نداشته باشند.

وی گفت: هم چنین در این بازید میدانی مشکلات این واحد صنعتی نیز مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع آنها مصوباتی به تصویب اعضای تسهیل و رفع موانع تولید چهاربرج رسید.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.