یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
مطالبه جدی مردم و مسئولان میاندوآب از وزارت ورزش/ چرا استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب را اجرا و تکمیل نمی کنید؟!
11 شهریور 1396 - 8:52
شناسه : 265138
7

نایب رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب در سوالی از معاون وزیر ورزش و جوانان، پرسید چرا پروژه استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب را اجرا و تکمیل نمی کنید و فرماندار میاندوآب هم بر لزوم اختصاص بودجه لازم برای تکمیل این استادیوم تاکید کرد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، یکی از مشکلات ودغدغه های فوتبالدوستان شهرستان میاندوآب نبود زمین چمن استاندارد واستادیوم اختصاصی است.

در دور اول سفر دولت نهم به آذربایجان غربی و شهرستان میاندوآب، ساخت وتجهیز یک استادیوم پنچ هزار نفری و زمین چمن فوتبال مجهز به تصویب رسید و کار اجرایی و مقدمات آن نیز در سال 90 اجرا شد و قرار بر این بود تا در سال 91 درکنار استادیوم های شهرستان های بوکان وخوی  افتتاح شود.

استادیوم پنج هزار نفری بوکان سال 94 با حضور وزیر ورزش وقت افتتاح شده و استادیوم پنج هزار نفری شهر خوی نیز هم اکنون در حال احداث است و این در حالی است که خبری از استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب نیست.

همین موضوع سبب شد تا در سفر معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان به میاندوآب، مسئولان شهرستانی و خبرنگاران پیگیر موضوع باشند.

چرا پروژه استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب را اجرا و تکمیل نمی کنید؟!

نایب رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب در سوالی از معاون وزیر ورزش و جوانان، پرسید چرا پروژه استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب را اجرا و تکمیل نمی کنید؟!

احد غفاری در حاشیه افتتاح سالن های ورزشی تقی آباد و قره ورن خطاب به شعبانی بهار گفت: سال هاست که کلنگ احداث استادیوم پنج هزار نفری در کوی ولی آباد میاندوآب به زمین زده شده ولی هیچ پیشرفتی در عملیات اجرائی آن صورت نگرفته است.

وی افزود: این وضعیت در حالی است که همزمان با میاندوآب در برخی شهرهای دیگر استان همانند بوکان عملیات احداث استادیوم آغاز و به اتمام رسیده است ولی پروژه میاندوآب همچنان راکد مانده است.

این عضو شورای شهر میاندوآب از معاون وزیر خواست با توجه به وجود جوانان و نوجوانان مستعد و علاقمند به ورزش و فوتبال در میاندوآب نسبت به تخصیص اعتبار ویژه برای اجرای این پروژه اقدام نمایند.

لزوم اجرایی شدن پروژه استادیوم پنج هزار نفری

ناصر امیری، فرماندار شهرستان میاندوآب نیز در جلسه ای که با معاون وزیر تشکیل شده بود، با اشاره به جایگاه بالای میاندوآب در ورزش استان و نیاز اساسی شهرستان به فضای ورزشی، بر لزوم اجرایی شدن استادیوم پنج هزار نفری با اختصاص بودجه از سوی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد.

به گفته غفاری، در پاسخ به این درخواست ها هم معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان قول پیگیری موضوع را داده است.

کمبود امکانات داریم

اما این تنها درخواست از معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان نبود، بلکه در جلسه ای که با روسای هیئت های ورزشی برگزار شد، نمایندگان روسای هیئت های ورزشی از کمبود امکانات و عدم توانایی مالی برای اعزام به مسابقات گفتند و اعلام کردند که حداقل انتظار ما این است که نیازهای ما به گوش وزیر ورزش و جوانان برسد تا چاره ای اندیشیده شود.

اکنون که معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان خود شخصا در میاندوآب حضور داشته و مطالبات روسای هیئت های ورزشی، نماینده مردم در شورا و مسئولان را شنیده است، امیدواریم تدبیری اندیشیده شود تا گرد رکود از استادیوم پنج هزار نفری میاندوآب که شاید تنها کلنگ زنی شده و اقدامات اولیه آن انجام گرفته، کنار برود و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.