مشکلات ۲۱ واحد تولیدی در میاندوآب گره گشایی شد
27 مهر 1401 - 8:05
شناسه : 303251
4
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر به میاندوآب 21 واحد تولیدی که دارای مشکلاتی بودند، مشکلات آنها بررسی و 21 مصوبه برای آنها تصویب شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، جواد کرمی در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب با اشاره به بازدید  از واحدهای صنعتی و تولیدی، اظهار کرد: در این سفر از واحدهای تولیدی که در شهرستان میاندوآب بود به همراه فرماندار و جمعی از مدیران بازدید به عمل آمد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی افزود: بعد از این بازدید در جلسه ای با حضور مدیران واحدهای تولیدی، مسائل و مشکلات آنها بررسی شد.

وی گفت: در این جلسه ۲۱ واحد تولیدی که دارای مشکلاتی بودند، مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت و ۲۱ مصوبه برای آنها در جلسه داشتیم.

کرمی تصریح کرد: از ۲۱ مصوبه، هشت مصوبه در رابطه با دستگاههای خدمات رسان که واحدها مشکل داشتند و ۱۳ مصوبه نیز در رابطه با درخواست تسهیلات بود که مقرر شد از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری و منابع داخلی بانک ها تامین شود.

گفتنی است جواد کرمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در راس هیئتی متشکل از اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان غربی به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب به این شهرستان سفر کرده بود.

بازدید از کارخانه های شیرین دیار(قند ریزی)، ابریشم پلاست(تولید الیاف و گونی های مختلف صنعتی و کیسه های بسته بندی)، تولید محصولات خورشیدی، بررسی مشکلات احداث فاز توسعه کارخانه های سحر شیمی الوان(تولید رنگ صنعتی  و خودرو) و مشکلات احداث کارخانه ذوب آهن و افتتاح کارخانه تولید ورق فشرده چوبی با روکش ملامینه در شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب و تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت شهرستان میاندوآب به منظور حمایت از واحدهای تولیدی مشکل دار از برنامه های وی در سفر به این شهرستان بود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.