سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ 7 رمضان 1444 Tuesday, 28 March , 2023 ساعت ×
محاسبات آمریکایی ها همیشه اشتباه از آب درآمده است/ انتقام سخت در راه است
24 دی 1400 - 14:37
شناسه : 298252
3
امام جمعه چهاربرج: امام جمعه چهاربرج گفت: ‌محاسبات استکبار و آمریکایی‌ها در مقابله با انقلاب اسلامی ایران در طول دهه‌های اخیر همیشه اشتباه از آب در آمده است و مردم همواره محاسبات آنها را بر هم زده اند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام اصغر جلالی در خطبه های نماز جمعه این هفته چهاربرج با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم، اظهار کرد: ‌محاسبات استکبار و آمریکایی‌ها در مقابله با انقلاب اسلامی ایران در طول دهه‌های اخیر همیشه اشتباه از آب در آمده است ومردم همواره محاسبات آنها را بر هم زده اند.

امام جمعه چهاربرج با بر شمردن تعدادی از شکست های محاسباتی آمریکایی در قبال انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، افزود: تلاش برای حفظ حکومت پهلوی، شکست عملیات طبس، راه اندازی جنگ هشت ساله علیه انقلاب و مردم ایران اسلامی،تحریم ها و فتنه و راه اندازی جنگ های نیابتی و جنگ فرهنگی و … موضوعاتی بودند که آمریکایی ها همواره محاسباتی  علیه انقلاب اسلامی داشته اند ولی همه آنها با شکست مواجه شده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید از دشمن غافل شد، گفت: دشمن هیچگاه دست از دشمنی خود بر نمی دارد و در طول انقلاب اسلامی نیز شاهد این موضوع بوده ایم و لذا باید همواره هوشیار و آگاه باشیم.

جلالی تصریح کرد: باید همواره گوش به فرمان ولایت بوده و همواره در صحنه حاضر باشیم و آرمان ها و شعارهای انقلاب را حفظ کنیم.

امام جمعه چهاربرج با بیان اینکه باید به جوانان غیور و مومن خود اعتماد کنیم، اظهار کرد: وصایای شهداء و امام شهداء را نصب العین خود قرار دهیم و مواظب خود فروختان و نفوذی ها معاند باشیم و نگذاریم پست های حساس را در اختیار بگیرند

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل و هم پیمانانشان هیچ غلطی نمی توانند بکنند، افزود: این ایران اسلامی هست تا الآن درخشیده و می درخشد و خواهد درخشید، شما توجه کنید که آمریکا چقدر از فرزندان ایران اسلامی واهمه و ترس دارد، که در پی انتشار انیمیشن «انتقام حتمی است» چقدر به هم ریختند و حتی صفحه تویتر رهبری را هم بستند.

جلالی با بیان اینکه امریکا بداند انتقام سخت در راه است و ما از قاتلان سردار سلیمانی انتقام خواهیم گرفت، گفت: خون فرمانده ما هر روز می جوشد و مانند سیل خواهد شد و جبهه باطل را از بین خواهد برد و ترامپ نابود خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.