فوتی‌های کرونایی در آذربایجان‌غربی از ۲ هزار نفر فراتر رفت
17 آبان 1399 - 14:32
شناسه : 291327
4

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی گفت: فوتی‌های ناشی از کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ نفر دیگر افزایش یافت و به ۲ هزار و ۳۰ نفر رسید.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، جواد آقازاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، نتیجه کرونای ۲۱ فرد فوت شده طی روزهای گذشته نیز مثبت شد که همین امر، موجب افزایش قابل توجه تعداد فوتی ها در استان شد.

وی افزود: همچنین با بستری شدن حدود ۲۸۰ نفر دیگر در مراکز درمانی آذربایجان غربی طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد بستری های بیماران حاد تنفسی در استان به یک هزار و ۶۱۶ نفر رسید که آن هم رقم بسیار بالایی است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ـ درمانی آذربایجان غربی، عنوان کرد: از این تعداد، ۹۸۲ نفر مشکوک به بیماری کرونا و ۶۳۴ نفر به طور قطعی مبتلا به این بیماری هستند.

وی ادامه داد: از کل بیماران بستری شده، ۲۷۹ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری بوده و ۹۴ نفر با شرایط ویژه به دستگاه ونتیلاتور وصل هستند.

آقازاده اظهار کرد: از ۱۷ فوت شده ۲۴ ساعت گذشته نیز همچنان ارومیه بیشترین سهم را داشته وهشت نفر شامل ۴۷ درصد مربوط به مرکز استان بود.

وی بیان کرد: ۹ فوتی دیگر نیز از ۶ شهرستان شمال و جنوب آذربایجان غربی بودند که نشان دهنده وضعیت نامناسب در همه استان است.

*اروم نیوز

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.