عرضه نفت و گاز یورو ۴ در ۱۵ جایگاه جنوب آذربایجان غربی/ هشت هزار خودرو عمومی در منطقه میاندوآب گاز سوز شد
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۸:۰۵
شناسه : 304607
5
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: با اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خوردها از ابتدای سال گذشته تا کنون، هشت هزار دستگاه خودرو در جنوب آذربایجان‌غربی گازسوز شده‌ است.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سیدجواد فیض‌حسینی در گفت و گو با خبرنگار ما اشاره به اهمیت گازسوز کردن خودروها در راستای محیط زیست پاک، اظهارکرد:  اجرای طرح دوگانه‌سوز شدن خودروهای عمومی، بر اساس مصوبه شورای اقتصاد با هدف مدیریت مصرف بهینه سوخت،تلاش در حفظ محیط زیست وکاهش هزینه های حمل و نقل خانوار ها آغاز شده است .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با بیان اینکه اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروها همچنان بدون محدودیت ادامه دارد، افزود: با اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خوردها از ابتدای سال گذشته تا کنون، هشت هزار دستگاه خودرو در جنوب آذربایجان‌غربی گازسوز شده‌ است.

وی با اشاره به فعالیت هشت مرکز در جنوب آذربایجان‌غربی در این زمینه؛ گفت: مالکان خودروهای شخصی نیز می‌توانند با هزینه خود نسبت به گازسوز کردن خودروهایشان اقدام کنند.

فیض حسینی به عرضه نفت و گاز یورو ۴ در منطقه میاندوآب نیز اشاره و تصریح کرد: در راستای ایجاد هوای پاک، نفت و گاز یورو۴ در ۱۵ جایگاه جنوب آذربایجان‌غربی عرضه می‌شود که پنج جایگاه از این تعداد در میاندوآب است‌.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: در راستای ساماندهی ادوات کشاورزی منطقه نیز با همکاری ارگان های مربوطه، ۹۰ درصد تراکتورها پلاک دار شده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.