طرح پارکبان در 14 خیابان میاندوآب اجرا می‌شود
۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۰:۰۲
شناسه : 314528
3
شهردار میاندوآب: شهردار میاندوآب گفت: طرح پارکبان مکانیزه در ۱۴ خیابان این شهر اجرایی می‌شود تا بخشی از مشکلات مربوط به ترافیک را حل کند.
پ
پ

بابک محمدزاده در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر» با بیان اینکه ترافیک یکی از مشکلاتی بوده که سبب گلایه شهروندان در شهر میاندوآب شده است، اظهار کرد: اعضای شورای شهر و شهرداری برای حل این مشکل تلاش خود را انجام داده و در راستای رفع مشکل ترافیک شهری نیز تمهیدات و طرح‌های مختلفی پیشنهاد و ارائه شده است.

شهردار میاندوآب افزود: اجرای طرح پارکبان مکانیزه یکی از طرح‌هایی بود که در زمینه مدیریت ترافیک شهری پیشنهاد و اقدامات اولیه و لازم نیز برای عملیاتی‌شدن آن انجام‌گرفته است.

وی با بیان اینکه طرح پارکبان مکانیزه از هفته آینده در خیابان امام خمینی (ره) میاندوآب اجرایی می‌شود، گفت: این طرح در ۱۴ خیابان در شهر میاندوآب به مرحله اجرا در می‌آید که قطعاً می‌تواند تأثیر مثبتی در موضوع ترافیک شهری داشته و بخشی از مشکلات مربوط به ترافیک را حل کند.

محمدزاده با اشاره به اینکه طرح پارکبان مکانیزه از ساعت هفت صبح تا ۲۱ شب در میاندوآب اجرایی می‌شود، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های لازم برای اجرای طرح پارکبان به‌صورت مکانیزه خریداری شده است.

شهردار میاندوآب با اشاره به اینکه در کنار اجرای طرح پارکبان، طرح‌هایی مانند ایجاد پارکینگ نیز پیشنهاد شده است، اظهار کرد: احداث پارکینگ طبقاتی روتاری یکی از پیشنهادهای شهرداری بوده که به شورای شهر ارائه و تصویب نیز شده است.

وی به عملیاتی‌شدن استفاده از ظرفیت پاساژ سبلان در روزهای آینده اشاره کرد و گفت: این پارکینگ نیز ظرفیت حداقل ۸۶ خودرو را دارد که پس از فراهم‌سازی مقدمات اولیه و تکمیل نواقص مورداستفاده قرار می‌گیرد.

محمدزاده به مصوبات شورای ترافیک در راستای گره‌گشایی از ترافیک شهری نیز اشاره و اظهار کرد: اصلاح هندسی میادین بر اساس مصوبات شورای ترافیک شهرستان نیز از دیگر اقداماتی بوده که در سطح شهر انجام‌گرفته و خوشبختانه بر اساس ارزیابی‌های انجام‌گرفته؛ تأثیر مثبتی نیز در مشکل ترافیک داشته است.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.