جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ 22 محرم 1444 Friday, 19 August , 2022 ساعت ×
صدور بیش از ۳۱۰ اخطاریه قطع برق به دستگاه های اجرایی در آذربایجان غربی/ برق ۳۸ اداره پرمصرف قطع شد
26 ژوئن 2022 - 15:46
شناسه : 301153
1
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت:ازابتدای اجرای طرح کاهش ساعات کار ادارات به منظور صرفه جویی در مصرف برق، بیش از ۳۱۰ اخطاریه قطع برق به دستگاه های اجرایی در سطح استان صادر و در نهایت برق ۳۸ دستگاه دولتی قطع شد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، طاهر کیامهر در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: با توجه به افزایش دمای هوا و به دنبال ابلاغ مصوبه هیئت وزیران مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌های اداری و دولتی سطح استان مورد سنجش قرار گرفته و اداراتی که اقدام به کاهش مصرف برق نکرده اند، قطع خواهد شد.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح کاهش ساعات کار ادارات به منظور صرفه جویی در مصرف برق، بیش از ۳۱۰ اخطاریه قطع برق به دستگاه های اجرایی در سطح استان صادر شده که درنهایت به دنبال عدم رعایت الگوی مصرف تعیین شده توسط برخی از ادارات، برق ۳۸ دستگاه دولتی قطع شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها و ادارات سطح استان باید مصرف برق خود را به میزان ۳۰ درصد نسبت به روز مشابه سال قبل در ساعات اداری و ۶۰ درصد در ساعات غیر اداری نسبت به روز جاری کاهش دهند درغیراین صورت اخطار قطع برای آن‌ها صادر و در صورت ادامه با قطع برق مواجه خواهند شد.

وی اظهار کرد: برای وصل مجدد برق این ادارات بالاترین مقام دستگاه مربوطه باید تعهد داده و در صورت تکرار اسامی آن‌ها از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.

کیامهر افزود: تاکنون تعداد ۹۲۲ اداره در سطح استان مورد بازدید اکیپ نظارتی این شرکت قرار گرفته است که مجموعا ۳۱۰ اخطاریه صادر و در پی ادامه بی‌توجهی و پرمصرفی این ادارات برق ۳۸ اداره قطع شده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از مشترکین همکار با برنامه پیک بار تابستان ۱۴۰۱ از همه مشترکین خواست نسبت به رعایت الگو و صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ساعات اوج بار همکاری لازم را داشته باشند تا امکان بهره مندی از برق برای همه فراهم شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.