سپاه مظهر اقتدار و عزت ایران اسلامی است
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
شناسه : 304876
6
امام جمعه میاندوآب: امام جمعه میاندوآب گفت: دشمنان ایران را بدانند که سپاه عزتمند و مقتدر، عزیز مردم ایران اسلامی بوده و حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است.
پ
پ

به‌ گزارش گروه سیاسی زرین خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید حسن‌زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به اقدام اتحادیه اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروههای به اصطلاح تروریستی، اظهار کرد: این اقدام از لحاظ بین المللی وجهه قانونی ندارد چرا که از لحاظ حقوقی تحریم یک مجموعه باید در شورای امنیت انجام گیرد.

امام جمعه میاندوآب افزود: از سوی دیگر براساس ماده ۳۹ منشور ملل متحد، تعیین و شناسایی گروه‌ها و سازمان‌های تروریستی با شورای امنیت است و اقدامات یکجانبه دولت‌های عضو براساس بند ۷ ماده ۲منشور ملل متحد، مردود و فاقد وجاهت بین‌المللی و غیرالزام‌آور است.

وی گفت: از سوی دیگر این نشان دهنده عزت و قدرت سپاه است که اتحادیه اروپا و کشورهایی که خود را متمدن و مدافع حقوق بشر و در جایگاه برتر می دانند، روی آن زوم کرده اند.

حسن زاده با اشاره به زمین گیر شدن کشورهای اروپایی در جنگ اوکراین و روسیه، تصریح کرد: آنها برای اینکه افکار عمومی را از جایگاه متزلزل خود منحرف سازند به دنبال این هستند که موضوع دیگری را مطرح کنند.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس، تمام اروپا و آمریکا به صدام کمک کردند، اظهار کرد: آنها تنها دنبال منافع خویش هستند و این را نیز در حمله آمریکا به عراق نیز دیدیم.

وی با اشاره به اینکه آنها تمام تلاش خود را به کار گرفته و می گیرند تا علیه نظام اسلامی دست به توطئه بزنند و این را در اغتشاشات اخیر نیز دیدیم، گفت: ولی به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) و اقتدار و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و غیرت زنان و مردان ایرانی به اهداف خود دست نمی یابند.

حسن زاده با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، نظم جهانی را به هم ریخت، افزود: دنیایی که در دو قطب غرب و شرق تقسیم بندی می شد با انقلاب اسلامی همه معادلات به هم ریخت و امروز  شوروی از هم پاشیده و  شاهد آمریکای متزلزل هستیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل توطئه ها و دست یابی دشمنان به اهدافشان در منطقه ایستاده است، گفت: امروز قطب مقاومت در مقابل قطب آنها تشکیل شده است و آنها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضربه خورده اند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان ایران را بدانند که سپاه عزتمند و مقتدر، عزیز مردم ایران اسلامی بوده و حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: هر جا تحریم شده ایم با وجود سربازان و جوانان ولایی و غیور  به اوج خودکفایی و اقتدار دست یافته ایم.

حسن زاده با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی هر کدام یک سپاهی هستند و سپاه پاسداران را نماد عزت و اقتدار خود می دانند، افزود: اتحادیه اروپا این را بداند که بدون شک پاسخ متقابل دریافت خواهد کرد و مانند همیشه آنها را با طعم شکست و ناکامی مواجه خواهند ساخت.

امام جمعه میاندوآب گفت: سپاه مثل خورشید درخشان، برای حفظ نظام و کیان اسلامی و دفاع از ولایت فقیه باز هم مقاومت خواهند کرد و دشمنان را به زانو در می آورد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.