سه شنبه, ۷ تیر , ۱۴۰۱ 29 ذو القعدة 1443 Tuesday, 28 June , 2022 ساعت ×
سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت سبب دلگرمی و امیدآفرینی در مردم شده است
22 می 2022 - 9:35
شناسه : 300497
1
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی: نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در کنار مردم و بررسی مسائل و مشکلات، مایه دلگرمی و امیدآفرینی در مردم است.
پ
پ

مهدی عیسی زاده در گفت وگو با خبرنگار زرین خبر با تقدیر از سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به آذربایجان غربی و میاندوآب، اظهار کرد: سفر رئیس جمهور به استان و شهرستان میاندوآب، مایه امید و دلگرمی مردم شد و از طرف همه مردم استان و میاندوآب و چهاربرج و باروق از آیت الله رئیسی و هیئت وزیران نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: در این شرایط حساس رئیس جمهور و هیئت دولت از نزدیک برای بررسی مشکلات و مسائل در استان ها حضور می یابد و به خطه ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی سفر می کند که مایه امیدآفرینی در مردم شده و قدم مثبتی است و لذا به اعضای دولت خسته نباشید می گوییم.

وی با بیان اینکه در این سفر تمام پروژه های عمرانی با پیشرفت بالای ۵۰ درصد در میاندوآب دیده شده است، گفت: محورهای مواصلاتی و پروژه های راهسازی مانند جاده سرچم، تپه رش، فسندوز و راههای روستایی و پروژه های آبرسانی، لوله گذاری کانالها و آبرسانی  از آن جمله هستند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه ۱۷ هزار هکتار از زمین های زراعی روستاهای دوردست منطقه برای کشت غلات به آبرسانی نیاز دارد، تصریح کرد: آبیاری بارانی ۱۲ هزار هکتار از ۳۵ هزار هکتار زمین های دیم در باروق نیز در این سفر پیش بینی شده است.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشکده علوم پزشکی، بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی جایگزین عباسی و ارتقا ظرفیت های بهداشتی و درمانی میاندوآب، چهاربرج و باروق از دیگر موضوعات و دستاوردهایی هستند  که پیگیری می شوند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.