سبد عیدانه بین 700خانوار مددجوی کمیته امداد میاندوآب توزیع شد
21 اسفند 1396 - 9:50
شناسه : 272790
2

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: در آستانه سال نو، 700 سبد کالای عیدانه با کمک خیرین در بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در میاندوآب توزیع شد.

پ
پ

رسول بخشی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تهیه سبد کالای عیدانه برای نیازمندان، گفت: این سبد کالای عیدانه با کمک خیرین و نیکوکاران میاندوآبی تهیه و در بین مددجویان این شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این عیدانه شامل میوه، شیرینی و آجیل بود، اظهار کرد: این سبد کالای عیدانه بین 700 خانوار بی بضاعت و نیازمند تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) میاندوآب توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب  افزود: برای تهیه سبد عیدانه این خانوارها در مجموع 250 میلیون ریال با کمک خیرین هزینه شده است.

بخشی  با تقدیر و تشکر از کمک های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان گفت: از اقشار مختلف مردم و خیرین می خواهیم تا همچنان ایتام و خانواده های بی بضاعت را فراموش نکرده و آنها را از اعطای کمک های مادی و معنوی خود بی بهره نکنند.

وی تصریح کرد:  همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که  خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یارو مددکار ما بوده اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.