رفع تداخلات ۱۵ هزار هکتار از اراضی میاندوآب
10 آذر 1401 - 10:38
شناسه : 303923
2
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب خبر داد؛ معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: از 202 پلاک شهرستان میاندوآب، نقشه تجمیعی 134 پلاک در سطح 15 هزار هکتار رفع تداخلات شده است.
پ
پ

علی دیانتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اجرای قانون رفع تداخلات اراضی کشاورزی، اظهار کرد: در راستای اجرای قانون رفع تداخلات اراضی کشاورزی، اقدامات لازم نیز در شهرستان میاندوآب اجرایی شده است.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: از ۲۰۲ پلاک شهرستان میاندوآب، نقشه تجمیعی ۱۳۴ پلاک در سطح ۱۵ هزار هکتار رفع تداخلات شده است.

وی گفت: در این راستا ۹۸ پلاک نهایی شده که منجر به  صدور ۸۴  فقره سند مالکیت تک برگی برای کشاورزان این شهرستان میاندوآب شده است.

دیانتی تصریح کرد: اسناد تک برگی صادر شده مربوط به روستاهای داش تپه، گزلان و گنج آباد بوده و صدور اسناد برای سایر روستاها نیز در حال اقدام است.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندوآب هم چنین با اشاره به آغاز به کار قرارگاه جهادی صدور اسناد مالکیت تک برگی برای اراضی کشاورزی، افزود: طرح صدور اسناد مالکیت تک برگی بجای اسناد دفترچه ای قدیمی با هدف اثبات مالکیت رسمی با تهیه نقشه ثبتی (کاداستر) آغاز شده است و مزایای خوبی برای کشاورزان دارد.

وی اظهار کرد: اجرای این طرح موجب سهولت دریافت تسهیلات بانکی، خدمات فنی و نقل و انتقال اراضی کشاورزی می شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.