رزمایش نیروی زمینی سپاه در مقر ضدانقلاب/ پاک‌سازی منطقه کوسالان سروآباد از عناصر ضدانقلاب
۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
شناسه : 308832
5
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) خبر داد؛ فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: ارتفاعات کوسالان در شهرستان سروآباد در قالب رزمایش نیروهای قرارگاه شهید شهرامفر و سپاه کردستان از وجود عناصر وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب پاک‌سازی شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سردار محمدتقی اوصانلو در حاشیه رزمایش بزرگ سپاه در منطقه کوسالان سروآباد اظهار کرد: با تلاش نیروهای قرارگاه شهید شهرامفر و سپاه بیت‌المقدس این منطقه پاک‌سازی شده و باقی‌مانده این افراد که خود را مخفی کرده‌اند در حال پاک‌سازی هستند و این پاک‌سازی تا نابودی آخرین نفر از این افراد ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه چندساله بود افراد وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب در این منطقه موجب آزار و اذیت مردم شده بودند، افزود: افراد وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب این مناطق را که دارای طبیعتی بکر و مستعد برای دامداری است و برای مردم ارزشی حیاتی دارد را جولانگاه خودکرده و باعث شده بودند مردم احساس امنیت نداشته باشند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا عنوان کرد: دام‌هایی که برای مردم درآمدزا بودند و بسیاری از مردم معیشت خود را از طریق دامداری تأمین می‌کرد، دیگر در منطقه کوسالان نمود سابق را نداشت و مردم از این مسئله متضرر شده بودند.

سردار اوصانلو تصریح کرد: این جرثومه‌های فساد که باعث ایجاد ناامنی برای مردم می‌شوند باید نابود شوند و مردم نیز باید در این مسئله ما را یاری کنند. وی یادآور شد: وجود این افراد امنیت مردم را مخدوش کرده است و مردم باید کمک کنند تا امنیت ایجاد شود؛ چرا که ایجاد امنیت و آرامش در گرو نابودی این افراد وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب است.

شایان‌ذکر است؛ دیروز رسانه‌های وابسته به ضدانقلاب از شهادت یک نیروی سپاه در این رزمایش خبر دادند؛ اما روابط‌عمومی سپاه بیت‌المقدس سپاه، این خبر را تکذیب کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.