حل مشکل گرانی و بیکاری خواسته مردم از دولتمردان/ باید مراقبت توطئه نفوذ باشیم
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
شناسه : 295804
10
امام جمعه میاندوآب: امام جمعه‌ میاندوآب افزود: گرانی و مشکلات اقتصادی و تورم و بیکاری از موضوعاتی هستند که مردم را رنج می دهند و از دولتمردان می خواهیم نسبت به این مسائل چاره اندیشی کنند.
پ
پ

به گزارش زرین‌خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، اظهارکرد: مردم از برخی مسائل و مشکلات گله مند هستند و لازم است دولت جدید در این راستا برنامه ریزی و اقدامات اساسی را انجام دهد.

امام جمعه‌ میاندوآب افزود: گرانی و مشکلات اقتصادی و تورم از موضوعاتی هستند که مردم را رنج می دهند و متاسفانه افراد بی دین و خائنی هستند که به مردم خیانت کرده و قیمت ها را بی حساب و کتاب بالا می برند.

وی با بیان اینکه ضرر اختلاسگران و احتکار کنندگان و خائنان به مردم، کمتر از ضرر و آسیب دشمنان خارجی نیست، گفت: این افراد در واقع خائن به نظام و انقلاب و ولایت و مردم بوده و از آیت الله رئیسی انتظار داریم به این مسائل رسیدگی و جلوی اینگونه مسائل را بگیرد.

حسن زاده با تاکید بر اینکه باید نسبت به مسئله نفوذ بی توجه نباشیم، تصریح کرد: نفوذ مسئله ای است که در طول تاریخ اسلام شاهد آن بوده ایم و امروز دشمنان انقلاب اسلامی نیز روی این مسئله برنامه ریزی دارند‌ و با نفوذ دنبال مقابله با انقلاب اسلامی هستند.

امام جمعه میاندوآب افزود: همانطور که در مقابل دشمنان متحد هستیم و آن را در هشت سال دفاع مقدس نیز نشان داده ایم، باید مراقب نفوذ نیز باشیم.

وی بیکاری و حل مسئله اشتغال جوانان را از دیگر مسائل مهم امروز خانواده ها دانست و گفت: امروز جوانان زیادی با تحصیلات دانشگاهی بیکار هستند و لازم است تا دولت نسبت به این مسئله نیز برنامه ریزی کرده و اقدامات لازم را انجام دهد و این انتظار را نیز از دولتمردان انتظار این مسئله را داریم.

حسن زاده هم چنین به روز پزشک نیز اشاره کرد و با تقدیر از تلاش های کادر درمان به ویژه در طول دوران مبارزه با ویروس منحوس کرونا، اظهار کرد: امروز کادر درمان خسته هستند و لازم است تا همه اقشار مختلف مردم و مسئولان نسبت به این موضوع توجه داشته و دستورالعمل های بهداشتی را به جد رعایت کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.