حضور در انتخابات، کشور را قوی می‌کند
۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
شناسه : 316688
2
امام‌جمعه میاندوآب: امام‌جمعه میاندوآب گفت: حضور در انتخابات، تقویت‌کننده مردم‌سالاری در کشور بوده و ایران اسلامی را قوی می‌کند.
پ
پ

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید حسن‌زاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته میاندوآب با اشاره به اهمیت حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفندماه، اظهار کرد: انتخابات عرصه آزمایش و امتحان است که حضور پرشور در این عرصه دشمن را مأیوس و دوستان را خوشحال می‌کند.

امام‌جمعه میاندوآب افزود: با مشارکت حداکثری در انتخابات می‌توان، زمینه را برای حل مشکلات کشور فراهم کرد و قدمی به‌سوی توسعه و پیشرفت برداشت.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال حضور کم‌رنگ در انتخابات است، گفت: اگر حضور مردم کم‌رنگ باشد، دشمن دست به توطئه می‌زند و برای دستیابی به اهدافش برنامه‌ریزی خود را شروع خواهد کرد، لذا نباید صحنه را خالی گذاشت.

حسن‌زاده با تأکید بر اینکه کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باید از سیاه‌نمایی و ناامید کردن مردم خودداری کنند، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری این ناامیدسازی و سیاه‌نمایی‌کردن، عین بی‌تقوایی است.

سیاه‌نمایی، بازی در زمین دشمن است

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه گفتن اینکه در میاندوآب کاری نشده، ناامید کردن مردم و سیاه‌نمایی است، اظهار کرد: دستگاه‌های امنیتی و نظارتی باید مراقبت کرده و جلوی سیاه‌نمایی را بگیرند.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه سیاه‌نمایی، بازی در زمین دشمن است، تصریح کرد: کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باید به این نکته توجه داشته باشند که در تبلیغات؛ برنامه‌های خود را ارائه دهند و از ناامیدی و سیاه‌نمایی بپرهیزند.

امام‌جمعه میاندوآب با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار ضروری است، اظهار کرد: «مشارکت قوی»، «رقابت واقعی»، «سلامت» و «امنیّت» چهار مؤلفه مهم در انتخابات پیش رو هستند که مقام معظم رهبری بر آنها تأکید داشته‌اند.

وی با بیان اینکه نباید ضعف و سستی مسئولان، سبب عدم حضور در پای صندوق‌های رأی شود، افزود: حضور در پای صندوق‌های رأی یک اصل مهم و ضروری و نشان‌دهنده دفاع از نظام و انقلاب است.

یکی از ابزارهای مهم قدرت کشور، انتخابات است

حسن‌زاده گفت: حضور در پای صندوق‌های رأی به منزله تأیید نظام، جمهوریت و اسلامیت نظام و لبیک‌گویی به رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه یکی از ابزارهای مهم قدرت کشور، انتخابات است، تصریح کرد: حضور در انتخابات، تقویت‌کننده مردم‌سالاری در کشور بوده و ایران اسلامی را قوی می‌کند.

امام‌جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه مجلس ریل‌گذار دولت است، اظهار کرد: مجلس در بخش‌های مختلف در کشور تأثیرگذار بوده و نقش‌آفرین باشد.

حسن‌زاده چنین با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند، گفت: مجلس خبرگان رهبری از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و نباید از انتخابات این مجلس نیز غفلت کرد.

وی اظهار کرد: علما نیز باید در این زمینه پیشقدم شده و اهمیت انتخابات را تبیین کنند.

امام‌جمعه میاندوآب به میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) و هفته سربازان گمنام امام‌زمان (عج) اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام‌زمان (عج)، گمنام مجاهدت و ایثار می‌کنند و ما نیز قدردان تلاش‌های این عزیزان هستیم.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.