توزیع ۱۲۰۰ بسته گوشت قربانی بین مددجویان
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۸:۱۰
شناسه : 321551
4
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب خبر داد؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب از توزیع گوشت قربانی بین یک هزار و ۲۰۰ خانوار مددجو و نیازمند در میاندوآب، چهاربرج و باروق خبر داد.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر» با اشاره به اینکه امسال نیز تهیه گوشت قربانی برای نیازمندان در دستور کار کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب بود، گفت: در این راستا گوشت قربانی، با کمک خیرین و نیکوکاران تهیه و در بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در میاندوآب، چهاربرج و باروق هم‌زمان با روز عید قربان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با بیان اینکه این عیدانه بین یک هزار و ۲۰۰ خانواده نیازمند تحت پوشش این نهاد توزیع شده است، اظهار کرد: در این طرح با کمک خیرین و نیکوکاران ۳۵۰ کیلو گوشت خریداری و به‌ازای هر خانوار یک کیلو گوشت قربانی توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: هم چنین به مناسبت عید سعید قربان و در قالب طرح نذر قربانی نیز ۱۰ رأس قربانی به همت مراکز نیکوکاری و کمیته امداد در این شهرستان ذبح و گوشت آن بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

چوپان نژاد گفت: قدردان کمک‌های مردمی و خیرین در یاری این نهاد برای کمک به محرومان به‌صورت نقدی و غیرنقدی برای کمک به نیازمندان هستیم.

وی تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که خیرین نیکوکار همواره یارو مددکار ما بوده‌اند و در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان و اقدامات خداپسندانه و نیک حرکت کرده‌اند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با پیروزی انقلاب اسلامی تأسیس و دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه را در بخش‌هایی عهده‌دار شدند و در این میان به‌تنهایی و یا با همکاری سایر نهادها از جمله سپاه، بسیج، خیرین و مردم به یاری محرومان جامعه می‌شتابند که از آن جمله می‌توان به اهدای جهیزیه، ساخت مسکن و تهیه اقلام موردنیاز اشاره کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.