دوشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۱ 12 جماد أول 1444 Monday, 5 December , 2022 ساعت ×
تحریم ها علیه ایران نشان دهنده نفاق مدرن آمریکا است/ آمریکا و همپیمانانش جز ضربه زدن به ملت ایران هدف دیگری را ندارند
03 اکتبر 2022 - 8:38
شناسه : 303025
3
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری: نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا وهمپیمانانش زیر دستکش مخملی، دست چدنی داشته و به جز ضربه زدن به ملت ایران هدف دیگری را ندارند.
پ
پ

آیت الله عسگر دیرباز در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، منافع آمریکا و ابرقدرت ها در ایران اسلامی به خطر افتاد، اظهار کرد: همین امر سبب دشمنی، آنها با انقلاب و نظام و ملت ایران اسلامی شد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: انقلاب اسلامی ایران به راه صحیح خودش با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری ادامه می دهد وهمچنان افکار عمومی منطقه و کشورهای اسلامی و دنیا تحت تاثیر قرار دارند.

وی گفت: پیام رهایی بخش که انقلاب اسلامی دارد و موجب می شود که افراد زیر باز ظلم نرفته و در مقابل ظالم بایستند، تاثیرات مثبت خود را داشته و این پیام انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا ورهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و پایداری ملت شریف ایران همچنان پیشروی کرده و تاثیر خود را در جهان می گذارد.

دیرباز تصریح کرد:در همین راستا وقتی مسئله تحریم مطرح شد و در دل آن مسئله برجام بوجود آمد، ملت ایران بسیار مقاومت کردند و به خاطر انقلاب و آرمان های شهدا، امام و رهبری همچنان به ایستادگی و مقاومت خود ادامه می دهند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: در این میان، آمریکا و رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، زیر دستکش مخملی، دست چدنی داشته و به جز ضربه زدن به ملت ایران هدف دیگری را ندارند.

وی با تاکید بر اینکه باید اینها را بشناسیم، اظهار کرد: ملت بصیر ایران اسلامی، چهره بزک کرده دشمنان انقلاب را خوب می شناسند و باطن ظالمانه و کودک کش و مظلوم کش آنها را می شناسند.

دیرباز تصریح کرد: اینها مصداق “نفاق مدرن”هستند که خیلی بزک کرده و با پوشش عامه پسند خود را نشان داده ولی در باطن می خواهند بیشترین ضربه و در واقع ضربه سنگینی را وارد سازند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید مشخصات و شاخصه های که نفاق مدرن مانند آمریکا، رژیم صهیونیستی و همپیمانان آنها را به مردم شناساند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.