چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
ضرب الاجل فرماندار میاندوآب به شورای شهر و مجموعه شهرداری/ نواحی شهرداری ایجاد شوند
14 آگوست 2022 - 14:50
شناسه : 302164
3
فرماندار میاندوآب: فرماندار میاندوآب گفت: شهرداری میاندوآب برای صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان نسبت به ایجاد نواحی شهرداری در نقاط مختلف شهرطی یکماه آینده اقدام کند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، علی پیام امروز در نشست مشورتی با اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهرداری میاندوآب،گفت: شورای شهر در اولین فرصت نسبت به انتخاب اعضای هیئت رییسه اقدام نماید، اگر خادم مردم هستید باید وقت و آبروی خود را وقف مردم کنید.

فرماندار میاندوآب افزود: قیر رایگان و مصالح مورد نیاز در اختیار شهرداری قرار گرفته است، مردم منتظر آسفالت و ساماندهی معابر هستند.

وی اظهار کرد: شهرداری میاندوآب برای صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان نسبت به ایجاد نواحی شهرداری در نقاط مختلف شهرطی یکماه آینده وتکمیل پروژه های نیمه تمام و ایجاد درآمد پایدار اقدام نماید.

پیام با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری و اعضای شورای شهر از برخورد سلیقه ای با سرمایه گذاران بپرهیزند، تصریح کرد: برای جذب سرمایه گذار تنها از طریق فراخوان عمومی و در چهارچوب قانون اقدام شود.

فرماندار میاندوآب افزود: اعتبارات لازم برای ترمیم پل ستارخان، ساماندهی و تامین روشنایی ورودی های شهر و اجرای آبنما با نورپردازی در پلهای شهید عطایی و ستارخان تامین شده است و بزودی شاهد تغییر چهره شهر خواهیم بود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.