ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار دارد
04 آذر 1401 - 14:14
شناسه : 303807
5
امام جمعه میاندوآب: امام جمعه میاندوآب گفت: ان شالله با همکاری مردم و ملت و اقتدار دولت در حوزه اقتصاد و معیشت که نشانه های بهبود وضعیت در آن دیده می شود کشور ما روز به روز به پیشرفت و اقتدار خود ادامه دهد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام و المسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب، با بیان اینکه دشمنان ایران قوی را بر نمی تابند، اظهار کرد: پیشرفت ایران در عین تمام تحریم ها حتی در گفته های کارشناسان خارجی نیز دیده می شود.

امام جمعه میاندوآب افزود: علی رغم تمام مشکلات و گرفتاری ها، کشور ما در از نظر فناوری و علمی و پزشکی و ساخت ماهواره در رتبه های برتر دنیا قرار دارد در حالی که پیش از انقلاب اینگونه نبوده است.

وی گفت: کشوری که در زمان هشت سال حتی اجازه واردات سیم خاردار را نداشت، امروز موشک به فضا می فرستد و به قدرت برتر موشکی در دنیا تبدیل شده است.

حسن زاده با تاکید بر اینکه باید ارزیابی و نقد منصفانه داشته باشیم، تصریح کرد: عده ای متاسفانه همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند و نمیه پر لیوان در نقد آنها جایی ندارد.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه ایران اسلامی در ۴۳ سال گذشته هم مقاومت کرده و هم پیشرفت، اظهار کرد: امروز در حوزه های مختلف در دنیا حرفی برای گفتن داشته و حتی اندیشمندان خارجی نیز در این زمینه مجبور به اعتراف شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نباید از دشمن انتظار تعریف و تمجید داشت، تصریح کرد: نباید انتظار داشته باشیم که رسانه های بیگانه اعم از اینترنشنال و بی بی سی و… از کشور ما تعریف و تمجید کرده و یپشرفت های ما را بازگو کنند چرا که ذات آنها دشمنی و خباثت است.

حسن زاده افزود: ما قبل از انقلاب اسلامی، استقلال و آزادی نداشتیم و از بیگانگان اجازه می گرفتیم و آنها برای ما تصمیم می گرفتند ولی امروز کار به جایی رسیده که برای دیدار با ما واسطه می فرستند.

امام جمعه میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه دولت سیزدهم نیز در راه خدمت رسانی به مردم نهایت تلاش خود را به کار گرفته و بارقه های امید در اقدامات دولت دیده می شود، گفت: دولت عزم جدی در خدمت رسانی به مردم دارد و شبانه روز در بخش های مختلف تلاش می کند.

وی گفت: ان شالله با همکاری مردم و ملت و اقتدار دولت در حوزه اقتصاد و معیشت که نشانه های بهبود وضعیت در آن دیده می شود کشور ما روز به روز به پیشرفت و اقتدار خود ادامه دهد.

حسن زاده با تاکید بر حفظ اتحاد و همدلی، تصریح کرد: در راه پیشرفت، اتحاد خود را حفظ خواهیم کرد و با تمام قدرت می گوییم که “مرگ بر آمریکا” شعار ما است.

امام جمعه میاندوآب افزود: امروز ایران اسلامی در درون آتشی از ناامنی در منطقه، به کشور امنی تبدیل شده و به خار چشم دشمنان تبدیل گشته است.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی در برقراری امنیت و آرامش، افزود: باید قدردان نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و بسیجیان باشیم که جان می دهند تا از ناموس و عزت ما دفاع کنند.

حسن زاده از اصناف و بازاریان هم که فریب توطئه ها را نخوردند، تقدیر و تشکر کرد و افزود: اصناف و بازاریان همواره پای کار انقلاب و نظام بوده اند و این را در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن به منصه ظهور گذاشته اند.

وی به سالروز تشکیل بسیج نیز اشاره کرد و گفت: بسیج لشکر مخلص خدا و نیروی پابه کار در تمام صحنه ها است.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.