اردوهای راهیان نور شاه‌راه اتصال به اقیانوس ایثار است
15 دی 1399 - 16:20
شناسه : 292507
7
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی؛

سردار سرتیپ دوم شهسواری گفت: اردوهای راهیان نور شاه‌راهی برای اتصال به گنجینه دفاع مقدس است که می توان نسل جدید را به این اقیانوس پایان ناپذیر ایثار و از خود گذشتگی متصل کرد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، سردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری در آیین افتتاح اردوهای مجازی راهیان نور استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: دفاع مقدس یک موضوع فراموش ناشدنی برای ملت ایران است.

وی ادامه داد: تبیین اهداف شهدا در اردوهای راهیان نور، رمز ماندگاری آموزه‌های دوران دفاع مقدس در بین نسل جوان است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، بیان کرد: در طول عمر انقلاب اسلامی برگ زرینی به نام دفاع مقدس وجود دارد و این دوران گنج بی پایانی است که باید استخراج شده و در اختیار جوانان باشد.

سردار شهسواری اظهار کرد: والدین و مسوولان موظف هستند جوانان و به خصوص دانش آموزان را در این بحث سهیم کنند چرا که این دانش آموزان تشنه دینداری و ایثار و فداکاری هستند.

وی با اشاره به حضور چشمگیر دانش آموزان بسیجی در طرح شهید سلیمانی، ادامه داد: اگر دانش آموزان امروز در پشت میزهای درس و معلمان در کلاسها نیستند هم اکنون در قالب طرح شهید سلیمانی یاریگر بسیج و بخش سلامت در ریشه کنی ویروس کرونا با شناسایی بیماران و خانواده های آسیب دیده در کنار تحصیل مجازی هستند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پشتیبانی مردمی از نظام اسلامی بزرگترین سرمایه جمهوری اسلامی در کشور است، گفت: جمهوری اسلامی قدرتی بالنده و شکوهمند است و اراده پایبندی ملت به آرمان‌های امام و تبعیت از ولایت مایه دلهره دشمنان است

در این جلسه مقرر شد تا دانش آموزان استان با عضویت در کانال راهیان نور در شبکه دانش آموزی شاد از محتوای فرهنگی و مذهبی و آموزشی این شبکه بهره مند شوند.

انتهای پیام /

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.