احیای جبهه مقاومت، بزرگترین خدمت شهید سلیمانی است
۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۴
شناسه : 314678
4
رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهید سردار سلیمانی: رهبر معظم انقلاب بعداز ظهر امروز در دیدار خانواده شهید سلیمانی با تاکید بر اینکه مهمترین نقش و خدمت شهید سلیمانی احیای جبهه مقاومت در منطقه بوده است، فرمودند: باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد.
پ
پ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد ازظهر امروز در دیدار خانواده شهید سردار سلیمانی، گسترش بیش از پیش نام و یاد و خصوصیات این شهید را ناشی از اخلاص شهید سلیمانی دانستند و تاکید کردند: مهمترین نقش و خدمت این شهید بزرگوار، احیای جبهه مقاومت در منطقه بوده است.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که در آستانه چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی برگزار شد، با تاکید بر اینکه مقاومتِ نزدیک به سه ماهه غزه به علت وجود جبهه مقاومت است، گفتند: شهید سلیمانی برای احیای جبهه مقاومت تلاش بسیاری کرد و این کار را با همان اخلاص و با تدبیر و عقل و اخلاق  به پیش بُرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تمجید و تقدیر از تلاش‌های سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه افزودند: باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد.

در این دیدار که فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده نیروی قدس سپاه نیز حضور داشتند، خانم زینب سلیمانی گزارش کوتاهی از اقدامات فرهنگی و هنری انجام گرفته وهم‌چنین در دست اقدام، برای انتقال روحیات، منش و خصلت‌های شهید سلیمانی به نسل جوان، ارائه کرد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.