دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ 16 رجب 1444 Monday, 6 February , 2023 ساعت ×
آماده سرمایه گذاری در آذربایجان غربی هستیم
16 آذر 1401 - 14:05
شناسه : 304013
2
مدیرعامل شستا: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری روی مزیت‌های بالقوه و بکر آذربایجان‌غربی در این مجموعه وجود دارد و با همراهی استاندار آذربایجان‌غربی ، این زمینه‌ها به خوبی احصا و فرایند سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، ابراهیم بازیان در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه فی‌مابین شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و استانداری آذربایجان‌غربی  ، مدیران هلدینگ‌های زیر مجموعه شستا و همچنین مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط در ارومیه برگزار شد، اظهارداشت: این استان مزیت‌های خاص خود را دارد که قابلیت آنها برای توسعه زیاد و باید زمینه شکوفا شدن این بخش‌ها فراهم شود.

وی اضافه کرد: شستا به دنبال سرمایه‌گذاری در راستای توسعه روز افزون آذربایجان غربی است و البته توجه به یک مزیت خاص و ویژه در این مسیر می‌تواند بسیار کارساز باشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با تمجید از پیگیری‌های استاندار آذربایجان غربی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری این شرکت اظهار کرد: این پیگیری‌ها انگیزه ما را برای حضور در این استان بیشتر کرده و ما با همه توان برای حضور در این استان و سرمایه‌گذاری روی مزیت‌ها، تلاش می‌کنیم.

بازیان ادامه داد: بایستی  اقدام جدی عملیاتی، عملی و هدفمند و با نگاه اقتصادی در آذربایجان‌غربی صورت انجام و این امر نیز با توجه به مزیت‌ها به سرانجام برسد.

وی یکی از مزیت‌های آذربایجان غربی را بخش معدن عنوان کرد و یادآور شد: طی ۲ هفته آینده مزیت‌های این بخش و زمینه‌های همکاری با حضور نمایندگانی از استان و شستا برآورد می‌شود تا بتوانیم زمینه سرمایه گذاری در این بخش را فراهم کنیم.

بازیان همچنین شمال آذربایجان غربی را منطقه‌ای با ظرفیت توسعه دامداری‌های صنعتی البته در حال حاضر با تمرکز به دام سنگین دانست و گفت: در صدد هستیم با محوریت منطقه آزاد ماکو، ظرفیت‌های شمال غرب را در این حوزه توسعه دهیم و همین طور، زنجیره شیر را هم راه اندازی کنیم.

مدیرعامل شستا افزود: منطقه آزاد ماکو و شمال آذربایجان‌غربی ظرفیت قابل توجهی در حوزه تامین امنیت غذایی دارد و ما از سرمایه گذاری در این حوزه استقبال می‌کنیم.

*فارس

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.