یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
آغاز ثبت نام کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان در میاندوآب
23 خرداد 1396 - 11:30
شناسه : 262270
2

معاون پرورشی آموزش و پرورش میاندوآب از آغاز ثبت نام کلاس های تابستانی دانش آموزان در این شهرستان خبر داد.

پ
پ

گیو جودی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه ثبت نام کلاسهای تابستانی در این شهرستان آغاز شده است گفت: دانش آموزان علاقمند می توانند تا پایان خرداد ماه با مراجعه به مراکز معرفی شده در کلاس های تابستانی ثبت نام و شرکت کنند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش میاندوآب افزود: پایگاه های تابستانی در زمینه رشته های ورزشی در سالن های ورزشی شهید باهنر, شهید رجایی و شهید رضوانخواه برگزار شده و این کلاس ها نیز از اول تیرماه شروع خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه کلاس های فرهنگی، هنری و قرآنی از 10 تیرماه شروع می شوند، گفت: کلاس های تابستانی رشته های فرهنگی و هنری نیز در کانون های فرهنگی هنری امام محمدباقر(ع) و الزهرا(س) برگزار می شود.

جودی تصریح کرد: رشته های قرآن و عترت و نماز نیز در دارالقرآن های امام خمینی(ره) و حضرت معصومه(س) نیز تشکیل و ثبت نام در این مراکز انجام می گیرد.

وی بااشاره به اینکه این برنامه ها در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان انجام می شود، افزود: هدف از برگزاری کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان، ایجاد محیطی شاد و آموزنده است تا دانش آموزان از این اوقات فراغت خود به نحو احسن استفاده کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.