آتش‌سوزی تعمیرگاه لوازم‌خانگی در میاندوآب مهار شد
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۵
شناسه : 320171
5
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: آتش‌سوزی تعمیرگاه لوازم‌خانگی در این شهرستان با تلاش آتش‌نشانان مهار شد.
پ
پ

سامان محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: عصر امروز به دنبال اعلام حادثه آتش‌سوزی در خیابان شهدای شرقی میاندوآب، سریعاً اکیپ آتش‌نشانی به‌منظور اطفا حریق به محل حادثه اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه در این حادثه یک تعمیرگاه لوازم‌خانگی دچار آتش‌سوزی شده بود، افزود: آتش‌سوزی این مغازه با تلاش تیم‌های اعزامی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب مهار و از واردشدن خسارت به سایر لوازم و طبقه فوقانی و نیز مغازه‌های هم‌جوار جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه علت وقوع این حادثه در دست بررسی کارشناسان است، گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است.

محمدی از شهروندان خواست در زمان استفاده و نصب وسایل گرمایشی نسبت به ایمن بودن و دور بودن محل نصب وسایل گرمایشی از مواد قابل‌اشتعال مانند پرده، چوب، سیستم برقی دقت لازم به عمل‌آورند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب اظهار کرد: نصب سیستم‌های هشدار و اعلام حریق، نصب کپسول‌های اطفای حریق و اطمینان از کارکرد صحیح آنها نیز از عوامل مهم در کاهش خطرات آتش‌سوزی است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه کارکنان این سازمان شبانه‌روز در خدمت همشهریان عزیز هستند، افزود: آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب باروحیه ایثار و با تمام وجود با امکانات موجود در حوادث متعددی که در مناطق مختلف میاندوآب اعم از تصادف، آتش‌سوزی، غرق‌شدگی و غیره به دلایل مختلف به وقوع پیوسته با حضور به‌موقع و سریع خویش توانسته‌اند به وظیفه خود عمل کرده و به مردم خدمت ارائه دهند.

شهرستان میاندوآب، شهری با حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و کریدور شمال غرب کشور بوده و پل ارتباطی بین استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان و زنجان به شمار می‌رود و از جایگاه بسیار مهمی در منطقه برخوردار است.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.