غرق شدن مرگبار یک نفر دیگر در رودخانه زرینه رود میاندوآب
۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
شناسه : 301648
6

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت:یک مرد ۵۰ ساله در رودخانه زرینه رود میاندوآب غرق شده و جان خود را از دست داد.

پ
پ

سامان محمدی‌ در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر افزود: در این حادثه که ظهر امروز در رودخانه زرینه رود میاندوآب در محدوده شهر و در روبروی کارگاه ماشین آلات شهرداری، روی داده با دریافت خبر، آتش‌نشانان شهرداری میاندوآب بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه، یک مرد ۵۰ ساله که به منظور کمک رسانی به سه نفر در حال غرق شدن وارد رودخانه شده و در ادامه دچار حادثه شده و متاسفانه غرق شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه جسد وی پس از حدود یک ساعت تلاش توسط نیروهای آتش نشانی، امدادی و مردمی از آب بیرون کشیده شد، افزود: سه نفر دیگر که در حال غرق شدن بودند نیز توسط نیروهای مردمی از آب بیرون کشیده شده و از مرگ نجات یافتند.

محمدی‌ اظهار داشت: شهروندان تا حد امکان از شنا در این رودخانه خودداری کرده و خطر شنا در رودخانه‌ها، سدها و کانال‌های آب را جدی بگیرند.

هر سال با گرم شدن هوا در فصل تابستان مردم برای شنا کردن به رودخانه‌ها و یا سدها می‌روند که به دلیل عمق زیاد آب در برخی از نقاط و عدم آشنایی کامل با فنون شنا برخی اوقات شاهد وقوع حوادث تلخ هستیم.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.